Występ Schreiber i Laskowskiej przed Clout MMA 3

Za nami program Clout MMA 3: Roast, w którym udział wzięli zawodnicy występujący podczas nadchodzącej gali. Nie zabrakło też bohaterek jednego z najciekawiej zapowiadającego się starcia – Marianny Schreiber i Moniki Laskowskiej.

Przypomnijmy, że gala Clout MMA 3: Santa Clout została zaplanowana na piątek 29 grudnia. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie pojedynek dwóch byłych piłkarzy, którzy występowali w reprezentacji Polski – Jakuba Wawrzyniaka i Tomasza Hajto.

Co-main eventem gali organizowanej przez Clout MMA będzie starcie Wielkiego Bu z Denisem Załęckim. Ciekawostką może być ewentualny drugi pojedynek Załęckiego, do którego stanie z Natanem Marconiem, ale nie tylko. Na tym samym wydarzeniu zobaczymy też starcie Marianny Schreiber i Moniki Laskowskiej.

Zanim jednak do niego dojdzie, panie wzięły udział w programie Clout MMA 3: Roast i starły się ze sobą słownie. Po wymianach słownych stanęły też do staredownu. Trzeba przyznać, że zapowiada się naprawdę ciekawa walka. Jak myślicie, która z zawodniczek wygra?

Czytaj również:  Znamy cały Fight Card gali Clout MMA 3!