Znamy cały Fight Card gali Clout MMA 3!

Gala Clout MMA 3 coraz bliżej. Skutkiem tego, organizatory postanowili nie czekać i przedstawić nam jeszcze wczoraj, cały fight card na nadchodzace wydarzenie. Czy Fight Card gali Clout MMA 3 zaskakuje? O tym nieco dalej. Póki co, skupmy się na konkretnych walkach, które będziemy mogli zobaczyć już 29 grudnia, 2023 roku. Zapraszamy!

Sama gala Clout MMA 3 będzie nieco inna od tych, do których przyzwyczaiły nas do tej pory federacje freakowe. Do naszej dyspozycji będzie bowiem zaledwie 8 pojedynków, co jak na standardy freak fightowe, jest dość małą liczbą. Czy w zamian dostaniemy o wiele lepsze walki? Tutaj można się kłócić, ponieważ main event w postaci Tomasza Hajty wraz z Jakubem Wawrzyniakiem z pewnością jednych będzie grzał, drugich kompletnie nie. Organizatorzy postawili faktycznie na mocne nazwiska i persony w świecie sportu, jednak czy odda to w klatce? Przekonamy się już niedługo.

Poniżej cała karta walk, którą zobaczymy na gali Clout MMA 3:

Tomasz Hajto vs Jakub Wawrzyniak

Marcin „Cesarz” Najman vs. Adrian Cios

Denis „Bad Boy” Załęcki vs Patryk „Wielki Bu” Masiak

Zbigniew Bartman vs. Błażej Augustyn

Wojciech „Rekordzista” Sobierajski vs. Grzegorz „Szuli” Szulakowski

Marianna Schreiber vs. Monika „Najlepsza polska dziennikarka” Laskowska

Walka dostępna na darmowym YouTube: Marcin Siwy vs. Wasyl „Vasyl” Hałycz

Walka 2 vs. 2 (dostępna na darmowym YouTube): Mateusz „Mavs” Szczypior & Krystian „Świstak” Bajor vs. Marcin Szwed & Fabian „Banersky” Baner

Czytaj również:  Tomasz Hajto vs Jakub Wawrzyniak na gali Clout MMA 3!