Tyson Fury ma duże problemy z formą?

Coraz więcej informacji dociera do nas od osób, które powiązane są z zawodowym boksem i widzą, jak trwają przygotowania obu najważniejszych nazwisk, które w tym roku skrzyżują ze sobą rękawice. Pojedynek Fury vs Usyk jest największym wydarzeniem bokserskim 2024 roku. Jednak coraz więcej źródeł podaje, jakoby Tyson Fury miał być w bardzo złej formie fizycznej i psychicznej, przed tym pojedynkiem. Sprawdźcie sami!

Tym razem, na temat walki Fury vs. Usyk wypowiedział się były mistrz wagi średniej, czyli George Groves. Jak stwierdził sam zainteresowany, do Fury’ego zapewne już dociera, jak wielka walka go czeka i że tym razem, kibice i prestiż jego nazwiska mogą mu nie pomóc w wygraniu. Usyk będzie bowiem maksymalnie zdeterminowany do walki, co w połączeniu z jego bardzo dużymi umiejętnościami walki, może przełożyć się na zdecydowaną wygraną Ukraińca.

Jak twierdzi George Groves, Tyson Fury zapewne zdaje sobie sprawę z tego, że może przegrać wszystko i to może bardzo negatywnie wpływać zarówno na jego fizyczność, jak i samą psychikę. Warto pamiętać, że na najwyższym szczeblu boksu, każdy jeden argument czy szczegół, może przesądzić o przewadze jednego, bądź drugiego pięściarza.

Czytaj również:  GROMDA 11 już dziś! HISZPAN i ŻYLETKA gotowi do akcji!