Wiemy ile zarobi Tomasz Adamek i Mamed Khalidov na najbliższej walce na KSW Epic!

Jeśli myśleliście że walki po 1 milion złotych to sufit polskich federacji – jesteście w błędzie. Kiedy wyszła informacja na temat zarobków Mameda Khalidova i Tomasza Adamka, wiele osób złapało się za głowę. Oto kwoty, które z pewnością, wielu powalą z nóg. Sprawdźcie sami!

Jak wiemy, dokładne kwoty są obarczone bardzo ścisłą tajemnicą. Niemniej jednak, do tej pory znaliśmy „potencjalne” stawki najważniejszych pojedynkow, które były kontraktowane w KSW. Wiemy bowiem z przeszłości, że walka Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim miała pulę około 3 milionów złotych.

Jak okazuje się, aktualny pojedynek Mameda Khalidova jest jeszcze droższa! Jak podaje sam Martin Lewandowski, walka zawodników, których zobaczymy w klatce już 24 lutego, była jeszcze droższa od walki Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem! Oznacza to, że w puli jest ponad 3 miliony złotych!

Oczywiście nie wiadomo, jaka jest dokładnie kwota tego pojedynku. Nie wiadomo także, jaki jest podział kwotowy. Jedyne co warto pamiętać to jednak to, że sam Tomasz Adamek mówił, że chciałby zarabiać na swoich najbliższych pojedynkach w milionach… dolarów!

Czy jednak mógł liczyć na taką kwotę w KSW? Jest to mocno dyskusyjne.

Czytaj również:  Mamed Khalidov zawalczy ze Scottem Askhamem podczas KSW Colosseum 2!