Miło nam poinformować o powstaniu naszego tytułowego kanału typerskiego, na platformie Telegram!

Nasz kanał typerski ma na celu przekazywanie codziennej dawki darmowych typów, która będzie dostępna wyłącznie dla naszych czytelników, którzy za darmo będą mogli dołączyć do naszej grupy.

Co wyróżnia naszą grupę typerską?

Dostęp do naszej grupy typerskiej jest nielimitowany! Oznacza to, że wchodzisz do grupy na stałe!

Codziennie udostępniamy swoje kupony i typy. Robimy także podsumowania i przekazujemy ciekawostki, ze świata sportu! Informujemy także o ciekawych promocjach i akcjach, ze świata bukmacherskiego!

Jakie typy udostępniamy? W zależności od dnia, będą to typy na piłkę nożną, e-sport i wydarzenia okolicznościowe. Oczywiście, nie zabraknie typów ze świata boksu i MMA!

Jak dołączyć do Kanału Typerskiego MMA24? Sprawa jest bardzo prosta!

  1. Załóż konto u legalnego bukmachera Superbet Z NASZEGO LINKA (Kliknij tutaj)
  2. Dokonaj wpłaty 10 PLN na swoje konto główne.
  3. Prześlij na nasz adres e-mail: mmatelegram@interia.pl nazwę swojego konta gracza, namiar do Ciebie na telegram i screen z saldem konta! Zweryfikujemy to u bukmachera i zostaniesz dodany do grupy!

Bardzo ważne! Aby przejść weryfikację i dostać się do grupy wyślij nam swój link do Telegrama, wraz ze zrzutem ekranu potwierdzającym doładowane saldo gracza. Rejestracja zostanie zweryfikowana u bukmachera i jeśli wszystko zostanie wykonane zgodne z instrukcją, zostaniesz dodany do grupy, w ciągu maksymalnie 24 godzin (dodajemy co dwie godziny od informacji zwrotnej od bukmachera)!