Bonus od bukmachera:

Bonus 3754 PLN na start!

Darmowy zakład:

Wygrywaj codziennie w SuperSpin!

Informacje:
 • Na rynku od: 2019 roku
 • Legalna licencja:: Tak
 • Metody płatności:: BLIK, karty płatnicze, przelew ekspresowy, przelew tradycyjny
 • Aplikacja mobilna:: Tak

Superbet recenzje i superbet opinie

Recenzja Superbet zaczniemy od tego, że zakłady bukmacherskie funkcjonują na polskim rynku bukmacherskim od 2019 roku. Firma rozpoczęła swoją działalność jako bukmacher naziemny, a następnie dołożyła do tego nowoczesny serwis internetowy, w którym można obstawiać zakłady online. To uznana marka ciesząca się coraz większym zainteresowaniem w Polsce.

Bukmacher może pochwalić się bardzo rozbudowaną ofertą zakładów bukmacherskich, szeroki wachlarzem ciekawych promocji i bonusów, a także udogodnieniami, które sprawiają, że obstawianie zakładów staje się dużo przyjemniejsze. Nieprzypadkowo, Superbet zajmuje pozycję lidera w naszym rankingu legalnych bukmacherów.

 

Co wiemy o firmie Superbet zakłady bukmacherskie?

Firma Superbet zakłady bukmacherskie istnieje od 2009 roku, a założono ją w Rumunii. Obecnie to jeden z największych operatorów zakładów wzajemnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Bukmacher posiada ponad 1200 punktów naziemnych w samej Rumunii, a jego sieć stale się rozwija, także w innych krajach europejskich.

Firma Superbet w 2019 roku pojawiła się także na polskim rynku zakładów bukmacherskich, stając się tym samym ósmym legalnym bukmacherem, u którego można obstawiać zakłady wzajemne. Bukmacher świadczy swoje usługi w punktach naziemnych, jak również za pośrednictwem serwisu internetowego oraz nowoczesnej aplikacji mobilnej. Ambasadorami tej marki w naszym kraju są: Jerzy Dudek oraz Jan Błachowicz.

1. Najlepsze Bonusy / Atrakcyjne Promocje

a) Oferta superbet powitalna

b) SuperSpin

c) TenisowyReturn 25 PLN

d) SuperPrzewaga

e) Gamingowy SuperCzwartek 50/100 PLN

f) American Dream 25 PLN

g) SuperPoniedzialek 50 PLN

h) SuperDzien

i) Superbets na weekend 20 PLN

2. Wysokie Kursy

3. Streaming (300 000 rocznie / 25 000 miesieczenie)

4. Top Oferta Live (600 000 rocznie / 50 000 miesicznie live events)

5. Aplikacja Mobila (stabilna, bezawaryjna, prosta w obludze, szybka)

6. Atrakcyjny Cashout

7. Szybkie Wyplaty

Bukmacher Superbet jako legalny bukmacher w Polsce

Zakłady bukmacherskie w Polsce można obstawiać jedynie u legalnych operatorów posiadających stosowną licencję Ministra Finansów. Superbet to pierwszy zagraniczny bukmacher, który spełnił wszystkie warunki potrzebne do uzyskania takiej licencji. Jego siedziba w Polsce znajduje się w Kanadzie, a serwis internetowy jest dostępny pod adresem:

Superbet.pl. Licencja Ministra Finansów została przyznana 18 października 2019 roku. Licencja nr PS4.6831.5.2019 umożliwia firmie przyjmowanie zakładów wzajemnych w serwisie internetowym oraz w punktach naziemnych. A zatem, wiemy już, że obstawianie zakładów w Superbet jest zgodne z obowiązującym prawem.

 

Bonus powitalny dla nowych klientów Superbet

Wiemy, że spora część klientów wybiera serwis bukmacherskich pod kątem atrakcyjnego bonusu, jaki można otrzymać na start za rejestrację konta. Dlatego już w tym miejscu postanowiliśmy sprawdzić, co na dzień dzisiejszy oferuje swoim klientom legalny bukmacher. Nowi klienci mogą liczyć na pakiet promocyjny zbudowany z trzech następujących prezentów:

 • Cashback do 1300 PLN za pierwszy tydzień gry,
 • Bonus 100% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie,
 • Bonus 20 PLN za pobranie i zainstalowanie aplikacji superbet mobilnej.

No to po kolei, na początek bonus depozytowy do pierwszej wpłaty. Gracz powinien zrealizować depozyt w przeciągu 14 dni od momentu rejestracji konta. Minimalna kwota depozytu wynosi 20 PLN. Pierwsza wpłata zostanie podwojona, ale maksymalna kwota bonusu wynosi 200 PLN. Obowiązuje dwukrotny obrót z kursem minimalnym na poziomie 1,80, ale należy go zrealizować w przeciągu 10 dni. Ponadto, jeśli w przeciągu 7 dni od momentu dokonania depozytu pobierzesz i zainstalujesz aplikację mobilną, otrzymasz dodatkowe 20 PLN objęte jednokrotnym warunkiem obrotu.

Główną atrakcją jest natomiast cashback 3754 PLN za pierwszy tydzień obstawiania zakładów w serwisie internetowym Superbet. Jak to działa? To bardzo proste! Od momentu dokonania wpłaty aktywowany zostaje bonus, który obowiązuje przez 7 dni. Jeśli przez te 7 dni Twój bilans z obstawionych zakładów będzie ujemny, wówczas otrzymasz cashback w wysokości poniesionych strat.

Przykład: Przez 7 dni obstawiłeś zakłady za 1000 PLN. Ostateczny bilans to strata na poziomie 200 PLN. Otrzymasz zatem zwrot w wysokości 200 PLN. Maksymalna kwota cashbacku wynosi 1300 PLN. Jest ona objęta dwukrotnym warunkiem obrotu na kuponach z kursem 1,80.

 

Oferta zakładów bukmacherskich w serwisie internetowym Superbet

Nawet najwyższy bonus powitalny nie zaoferuje przyjemnego startu, jeśli nie będziemy mieli jak wykorzystać bonusowych środków na interesujące nas zakłady. Dlatego też, budując nasz ranking legalnych bukmacherów zwracaliśmy szczególną uwagę na to, jakie zakłady oferuje bukmacher.

Jak to wygląda w przypadku Superbet? Wszystkie zakłady zostały podzielone na cztery najważniejsze kategorie, a mianowicie: Zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, sporty wirtualne, a także gry karciane. W sekcji zakładów przedmeczowych i live znajdziemy nie tylko wydarzenia sportowe, ale również esport cieszący się coraz większym zainteresowaniem.

Bogata oferta zakładów bukmacherskich to jednak nie wszystko. W Superbet można także liczyć na ciekawe udogodnienia, które sprawiają, że obstawianie zakładów online staje się dużo przyjemniejsze i bardziej satysfakcjonujące. W tym miejscu warto wskazać zwłaszcza funkcję cashout, która jest dostępna w trzech różnych wariantach. Z kolei fani zakładów na żywo będą bardzo ukontentowani faktem, że Superbet to jeden z bukmacherów posiadających w swojej ofercie transmisje na żywo. Poniżej recenzujemy poszczególne elementy oferty Superbet.

 

recenzja superbet

Zakłady przedmeczowe

Na początek zakłady dostępne w kategorii „Sport”. Są to zakłady przedmeczowe, które obstawiamy przed rozpoczęciem spotkania. Po lewej stronie wyświetla się lista z najważniejszymi rozgrywkami, ale również dyscyplinami sportu do wyboru. W zakładach specjalnych można znaleźć ciekawe propozycje zakładów na wydarzenia sportowe, rozrywkowe czy polityczne, w których typuje się, czy dane zdarzenie będzie miało miejsce. W zakładach przedmeczowych dostępne są także zakłady na esport, na takie dyscypliny, jak chociażby Counter Strike: Global Offensive czy League of Legends.

Na środku wyświetlają się poszczególne wydarzenia sportowe, które można rozwinąć, aby poznać pełną ofertę. Na pewno warto zwrócić uwagę na wydarzenia dostępne w kategorii Super Kursy.

Każdego dnia bukmacher wybiera bowiem wydarzenia, które można obstawić po wyższym kursie. Nad wydarzeniami dostępne są aktualne promocje, dzięki czemu, można łatwiej sprawdzić, jakie tego dnia są dodatkowe okazje do zdobycia bonusowych środków. Oferta zakładów prematch w ofercie Superbet prezentuje naprawdę wysoki poziom.

 

recenzja superbet

Zakłady Live

W ofercie bukmachera Superbet dostępna jest także szeroka oferta zakładów na żywo, w której zakłady można obstawiać już po rozpoczęciu interesującego nas spotkania. Podobnie jak w poprzedniej kategorii, dostępne rozgrywki i dyscypliny znajdziemy po lewej stronie. W punkcie centralnym znajdują się dostępne zakłady.

Warto zwrócić uwagę na wydarzenia oznaczone jako Superoferta, gdyż można je nie tylko obstawiać na żywo, ale również śledzić transmisję z meczu bezpośrednio w serwisie internetowym buka. Biorąc pod uwagę, że transmisje live wciąż nie są standardem na polskim rynku bukmacherskim, jest to atut, który mocno wpływa na to, że Superbet jest liderem w naszym rankingu legalnych polskich bukmacherów.

 

recenzja superbet

Gry karciane

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się gry karciane. W tej kategorii gracze mają możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich na przebieg popularnych gier karcianych, takich jak np. poker. Co ważne, rozgrywki są prowadzone przez prawdziwe krupierki i krupierów, dzięki czemu, obstawianie zakładów w tym miejscu jest jeszcze bardziej emocjonujące.

Użytkownicy serwisu internetowego Superbet nie biorą bezpośrednio udziału w rozgrywce, a są jedynie obserwatorami, którzy mogą wytypować wynik kolejnego rozdania. Na chwilę obecną, Superbet oferuje swoim klientom sześć gier do obstawiania: polski poker, poker, blackjack, wojna, indyjski poker oraz Wojna: Andar Bahar.

 

recenzja superbet

Sporty wirtualne

Na koniec sporty wirtualne, w których można typować wyniki wydarzeń sportowych symulowanych przez specjalny algorytm. Algorytm bierze pod uwagę kursy bukmacherskie, jak również wyniki i statystyki z ostatnich spotkań. Wydarzenia dostępne w sportach wirtualnych trwają do kilku minut, dzięki czemu, obstawianie zakładów jest tu niezwykle dynamiczne oraz emocjonujące. Kiedy warto skusić się virtuale?

Jeśli danego dnia nie są rozgrywane żadne wydarzenia sportowe, które wzbudziłyby nasze zainteresowanie, wówczas dobrą alternatywą są właśnie sporty wirtualne, które są dostępne przez całą dobę. W serwisie bukmacherskim można obstawiać wirtualną piłkę nożną, wyścigi konne, wyścigi chartów, wirtualny żużel, wyścigi samochodowe oraz rzuty karne. Sporym plusem są również ciekawe promocje, które można wykorzystać na sporty wirtualne.

Nowoczesne funkcje dostępne w Superbet

Rynek usług bukmacherskich w ostatnich latach znacząco podniósł swój poziom, udostępniając klientom nowoczesne funkcje, które sprawiają, że obstawianie zakładów staje się dużo bardziej emocjonujące, a także satysfakcjonujące. Także w serwisie internetowym Superbet znajdziemy wiele udogodnień, o których warto powiedzieć kilka słów. Oto najważniejsze z nich:

 • Cashout – bukmacher Superbet posiada w swojej ofercie funkcję cashout, która pozwala zamknąć zakład przed czasem, odbierając gwarantowaną wygraną. Dostępne są trzy warianty: tylko dokładna kwota, dowolna kwota, jak również kwota plus/minus 10%. W ten sposób gracze mają większą kontrolę nad swoimi kuponami i mogą szybciej uzyskać wypłatę.
 • Transmisje na żywo – do dyspozycji klientów pozostają również transmisje live, które umożliwiają oglądanie popularnych wydarzeń sportowych bezpośrednio w serwisie buka. Są one dostępne w kategorii „Superoferta” dostępnej w zakładach live.
 • Zakładki na kuponie – w sekcji kuponu dostępnych jest kilka zakładek, do których możesz dodawać poszczególne selekcje, przygotowując kilka kuponów jednocześnie, bez uprzedniej konieczności obstawiania zakładu przed budowaniem drugiego.
 • Zakłady w punktach – w serwisie internetowym możesz przygotować kupon, który następnie obstawisz w jednym z punktów naziemnych. Dostępna jest także opcja, która pozwala szybko sprawdzić status obstawionego kuponu.
 • Wyniki i newsy – w serwisie internetowym Superbet dostępne są liczne materiały dodatkowe, które ułatwiają typowanie wyników wydarzeń sportowych. Znajdziemy tu wyniki ostatnich spotkań. obszerne statystyki, jak również newsy i aktualności sportowe.

Powyższe funkcje mają spory wpływ na komfort użytkowników w trakcie obstawiania zakładów bukmacherskich. Jest to również bardzo istotny atut, dla którego zdecydowaliśmy się umieścić Superbet na szczycie naszego rankingu legalnych bukmacherów. Pełna oferta zakładów prezentuje się tutaj naprawdę imponująco i dotyczy to zarówno dostępnych zakładów na wydarzenia sportowe i esportowe, jak również nowoczesnych i przydatnych funkcji.

 

Promocje i bonusy bukmacherskie w Superbet

Aby korzystanie z oferty legalnego bukmachera Superbet było w pełni satysfakcjonujące, przydałby się odpowiedni kapitał na obstawianie zakładów. O to można zadbać z pomocą licznych bonusów oraz promocji bukmacherskich, które są dostępne zarówno dla nowych klientów serwisu, jak również dla stałych klientów, którzy regularnie obstawiają zakłady sportowe w tym miejscu. Rejestrując konto w serwisie Superbet można wykorzystać kod promocyjny, który umożliwia odebranie ekskluzywnego bonusu na start. Także standardowa oferta prezentuje się naprawdę dobrze i sprosta oczekiwaniom graczy rejestrujących tu konto.

W serwisie internetowym Superbet dostępne są także liczne promocje stworzone specjalnie z myślą o graczach, którzy mają już konto w tym serwisie. W ten sposób bukmacher stara się zachęcić graczy do aktywnego obstawiania zakładów w tym miejscu. Dużym plusem są promocje stałe, z których można korzystać codziennie lub co tydzień. Mamy także liczne wydarzenia specjalne, które mają na celu aktywizować użytkowników i zachęcać do obstawiania konkretnych zakładów. Poniżej recenzujemy najważniejsze promocje bukmacherskie dostępne w ofercie Superbet.

Pierwszy tydzień bez ryzyka – cashback do 1300 PLN

W pierwszej kolejności warto przypomnieć ofertę powitalną dla nowych klientów, którzy zdecydują się zarejestrować konto w Superbet. W ten sposób można zyskać trzy prezenty, a mianowicie: cashback do 1300 PLN przez pierwszy tydzień obstawiania zakładów (zwrot ujemnego bilansu), bonus 100% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie, a także bonus 20 PLN w aplikacji superbet mobilnej. W sumie, pakiet powitalny o wartości 3754 PLN. Biorąc pod uwagę, że Superbet oferuje bardzo uczciwe warunki obrotu, bonus powitalny to na pewno mocny atut, który w dużej mierze przyczynia się do tego, że bukmacher zajmuje pierwsze miejsce w naszym rankingu bukmacherskim.

Recenzja Superbet – Super Spin

Na uwagę zasługuje promocja Super Spin, z której gracze mogą korzystać codziennie. Jest to coś w rodzaju koła fortuny, na którym puste pola przeplatają się z różnymi bonusami do zgarnięcia. Każdemu użytkownikowi przysługuje jeden obrót dziennie.

Premiowane pola na kole fortuny to: Sport Bonus, Super Sport Bonus, Mega Sport Bonus, Wpłać 50 – Odbierz 50, Gry karciane bonus, a także nagroda główna, jackpot w wysokości 2500 złotych. To jedna z flagowych promocji bukmachera Superbet i całkiem oryginalny pomysł na to, aby zaktywizować użytkowników zarejestrowanych w serwisie.

Recenzja Superbet – Super Jackpot

Kolejną bardzo ciekawą promocją jest Super Jackpot. To strefa przeznaczona dla typerów, którzy lubią analityczne podejście i często obstawiają dokładne wyniki. Co ważne, w tym miejscu nie musisz obstawiać żadnych zakładów. Po prostu typujesz wyniki kilku wydarzeń wybranych przez buka.

Jeśli trafisz, możesz otrzymać wysoką nagrodę. W puli nagród może znaleźć się nawet 175,000 złotych oraz cenne nagrody rzeczowe. Każda runda to osobna szansa na powalczenie o dodatkowe nagrody. Nie jest to zadanie łatwe, ale z drugiej strony, gracze nic nie tracą podejmując wyzwanie i próbując prawidłowo wytypować wyniki dostępnych wydarzeń.

Recenzja Superbet – Super Poniedziałek

Kolejny tydzień pracy przed Tobą? Doskonale to znamy, w końcu mało kto lubi poniedziałki. Z ofertą promocyjną dostępną w Superbet ten dzień staje się trochę lepszy, ponieważ przynosi dodatkową okazję do zdobycia bonusowych środków. Jak otrzymać dodatkowy bonus?

Wystarczy wpłacić 100 PLN, a następnie postawić za taką kwotę dowolny zakład pojedynczy lub akumulowany. I to wystarczy. Niezależnie od tego, czy postawiony przez Ciebie kupon okaże się przegrany lub wygrany, za wykonanie zadania otrzymasz dodatkowe 50 PLN. Z promocji tej można korzystać co tydzień.

Recenzja Superbet – Super Dzień

Superbet regularnie oferuje swoim klientom promocje Super Dzień, która może obowiązywać od wtorku do czwartku. Zamysł tej promocji jest bardzo prosty. Każdego dnia do wykonanie jest nieco inne zadanie, ale w zamian można otrzymać dodatkowy bonus, czy to premię do wpłaty, cashback, czy też darmowy zakład. To kolejna z promocji cyklicznych, która umożliwia klientom systematyczne zdobywanie bonusowych środków potrzebnych do przyjemniejszego obstawiania zakładów.

Recenzja Superbet – Superbet na weekend

Kolejna promocja daje okazje do zdobycia trzech bonusów po 20 PLN w każdy weekend. Bonus można otrzymać w piątek, sobotę oraz niedzielę, a zatem, w sumie 60 PLN. Zasady tej promocji są bardzo proste.

Wystarczy, że gracz obstawi zakład z konta gotówkowego za minimum 20 PLN, a niezależnie od wyniku kuponu otrzyma bonus w wysokości 20 PLN. Kupon potrzebny do otrzymania bonusu może być zakładem pojedynczym, zakładem AKO, a także zawierać zdarzenia z zakładki SuperBets.

Super Przewaga

Jednym z powodów, dla których Superbet znalazł się na czele naszego rankingu legalnych bukmacherów jest promocja Super Przewaga. To innowacyjny pomysł, który bardzo przypadł nam do gustu. Wiesz czym jest łamak? Jeśli nie, już spieszymy z odpowiedzią.

Łamak to wydarzenie, w którym przegrywający zespół lub zawodnik odwraca losy meczu i ostatecznie wygrywa spotkania. Obstawiając łamaka w zakładach na żywo obstawiasz, że przegrywająca strona wygra. Super Przewaga to promocja, w ramach której zakład może zostać zamknięty przed czasem, jeśli obstawiony przez Ciebie zawodnik lub drużyna uzyska określoną przewagę, a mianowicie:

 • 2 bramki w piłce nożnej,
 • 3 bramki w hokeju na lodzie,
 • 15 punktów w koszykówce,
 • 6 goli w piłce ręcznej,
 • 2-0 w setach w siatkówce,
 • 6-0 w dowolnym secie w tenisie.

Zwłaszcza warunek w tenisie jest niezwykle korzystny, ponieważ takie mecze zdarzają się całkiem często. Zawodnik po wygraniu bardzo zaciętego seta ma chwilowy spadek koncentracji, co wykorzystuje jego rywal, wygrywając 6-0 kolejnego seta. Po za tym, do wyników 6-0 regularnie przyzwyczaja nas nasza najlepsza tenisistka, Iga Świątek. Aczkolwiek w jej przypadku zakład zapewne i tak zostałby rozliczony jako wygrany, biorąc pod uwagę genialną dyspozycję.

Recenzja Superbet – Sporty amerykańskie bez ryzyka

To ciekawa oferta dla graczy obstawiających zakłady sportowe na mecze z lig amerykańskich, takich jak: NBA, NHL oraz NFL. Zasady promocji są następujące: Gracz powinien obstawić dowolny zakład pojedynczy lub AKO w obrębie tych wydarzeń, po kursie min. 2,00 oraz ze stawką na poziomie co najmniej 50 PLN. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, wówczas otrzymasz 25 PLN. Taki bonus można otrzymać codziennie od pierwszego kuponu, który spełni wyżej opisane warunki.

Recenzja Superbet – Mocne Uderzenie

Zakłady kombinacyjne dla wielu graczy stanowią sprawdzoną receptę na wysokie wygrane przy niskiej stawce. I rzeczywiście, wystarczy dobrać 3-4 zdarzenia, aby kurs całkowity na kuponie był naprawdę wysoki. Choć regularne trafianie „taśm” nie należy do zdań prostych, nie brakuje graczy, którzy regularnie obstawiają właśnie zakłady AKO.

W Superbet gracze mogą liczyć na dodatkowy bonus w ramach promocji Mocne Uderzenie. Dzięki niej można otrzymać premię do wygranych zakładów kombinacyjnych. Przy pięciu zdarzeniach będzie to 7% premii, natomiast przy min. 24 zdarzeniach można otrzymać maksymalną premię – 100% do wygranej. Aby kupon kwalifikował się do tej promocji, wszystkie selekcje zawarte na kuponie muszą mieć kurs 1,20.

Recenzja Superbet – Gry wirtualne bez podatku

W serwisach internetowych legalnych bukmacherów obstawianie zakładów wiąże się z koniecznością opłacenia podatku od stawki każdego zakładu. Jest to 12% od stawki na każdy zakład. Jednakże bukmacher może w ramach promocji pokryć ten podatek za gracza, dzięki czemu, możliwe jest powalczenie o wygrane wyższe o 14%.

W sekcji gier wirtualnych możliwe jest obstawianie zakładów bukmacherskich bez podatku od stawki. Jak to działa? Wystarczy stworzyć kupon zawierający przynajmniej 3 zdarzenia. Taki kupon zostanie zwolniony z podatku od stawki. Selekcje na kuponie powinny pochodzić z oferty Golden Race.

Recenzja Superbet – Super Kursy

Co przede wszystkim decyduje o opłacalności zakładów bukmacherskich? Kursy, na które składa się prawdopodobieństwo danego wyniku oraz marża bukmachera. Im wyższy kurs, tym lepsze warunki do wytypowania wyniku spotkania. Dlatego, bardzo istotnym elementem oferty promocyjnej dostępnej w Superbet są Super Kursy.

Każdego dnia bukmacher wybiera kilka najważniejszych wydarzeń sportowych cieszących się największym zainteresowaniem ze strony fanów. Można je obstawiać po wyższych kursach. Co więcej, wydarzenia te często można stosować także w połączeniu z innymi promocjami, np. Mocnym Uderzeniem, czyli premią do zakładów kombinacyjnych.

Recenzja Superbet – Strefa VIP w Superbet

W serwisie internetowym Superbet dostępna jest strefa VIP przeznaczona dla najbardziej aktywnych oraz lojalnych klientów buka. Zaproszenie mogą otrzymać gracze, którzy wykażą się odpowiednią częstotliwością wpłat oraz obstawianych zakładów. Liczy się także wysokość depozytów i stawek. Przynależność do programu VIP oferuje jednak wiele korzyści, z czego najważniejsze są: indywidualny opiekun konta, spersonalizowane promocje i bonusy, a także priorytetowe wypłaty. To kolejny punkt świadczący o tym, że Superbet troszczy się o aktywnych klientów.

Recenzja Superbet – Super Szansa

Promocja ta została stworzona z myślą o klientach obstawiających zakłady w punktach naziemnych. Na pewno znasz to uczucie, gdy w Twoim skrupulatnie budowanym zakładzie kombinacyjnym tylko jedno wydarzenie okaże się nietrafione. Promocja Super Szansa ma Cię uchronić przed podobnymi sytuacjami.

Promocja ta sprawia, że kupon akumulowany z jednym błędem zaoferuje Ci 10% ewentualnej wygranej jako nagrodę pocieszenia. Jest jednak kilka warunków. Na Twoim kuponie musi się znaleźć przynajmniej 11 zdarzeń, a każde z nich musi mieć kurs na poziomie przynajmniej 1,30. Jak już mówiliśmy, kwalifikują się jedynie kupony AKO obstawione w punktach naziemnych.

Super Club w punktach naziemnych

To kolejna atrakcja dla graczy, którzy wybiorą obstawianie zakładów bukmacherskich w punktach naziemnych legalnego buka Superbet. Klienci mogą wyrobić specjalną kartę, która umożliwi zbieranie punktów za obstawianie zakładów w punktach. Im więcej grasz, tym więcej punktów zyskujesz.

Następnie, punkty te można przeznaczyć na vouchery, za które obstawisz kolejne zakłady sportowe. To bardzo dobra promocja ukierunkowana na potrzeby stałych klientów. Możemy tylko żałować, że taki program lojalnościowy nie obowiązuje także w serwisie internetowym.

 

recenzja superbet

Superbet Oferta promocyjna Superbet – podsumowanie

Pełna superbet oferta promocyjna dostępna w serwisie internetowym Superbet prezentuje się bardzo dobrze pod wieloma względami. Ważnym atutem jest bez wątpienia duża różnorodność.

Znajdziemy tu atrakcyjne promocje zarówno w obrębie piłki nożnej, tenisa, esportu, jak również pozostałych kategorii zakładów: sportów wirtualnych oraz gier karcianych. Dzięki temu, każdy gracz znajdzie tu dogodne okazje do pozyskania bonusowych środków potrzebnych do obstawiania zakładów.

Kolejnym plusem jest to, że bukmacher przygotował atrakcyjne promocje zarówno dla graczy korzystających z serwisu internetowego, jak również punktów naziemnych. O tym, że w Superbet można liczyć na naprawdę dobrą ofertę promocyjną świadczą także pozytywne superbet opinie graczy, którzy chwalą przede wszystkim bonus powitalny.

Cashback do 1300 PLN to jedna z najbardziej atrakcyjnych promocji tego typu, dostępnych na polskim rynku bukmacherskim. Superbet posiada także wydarzenia specjalne dla aktywnych graczy, strefę VIP, jak również program lojalnościowy, z którego mogą korzystać klienci obstawiający zakłady w punktach naziemnych.

 

Rejestracja i weryfikacja konta w Superbet

Proces rejestracji konta w serwisie bukmacherskim Superbet nie zajmie dłużej, niż kilka minut. Wystarczy przejść do serwisu bukmachera i wybrać opcję „Rejestracja” w prawym górnym rogu. Następnie wypełniamy formularz rejestracyjny, w którym wystarczy podać imię i nazwisko, dane konta, narodowość i PESEL.

Należy także wyrazić określone zgody i zaakceptować regulamin. W formularzu rejestracyjnym jest także miejsce na kod promocyjny, który umożliwia zapewnienie sobie ekskluzywnego bonusu na start. W innym razie gracze mogą skorzystać ze standardowej oferty, czyli pakietu powitalnego o wartości 3754 złotych.

W ten sposób otworzyłeś konto tymczasowe, które pozwala dokonać wpłaty, odebrać bonus, a także obstawiać zakłady do określonego limitu stawek. Warto jak najszybciej przejść proces weryfikacji, który ściągnie górny limit stawek, a jednocześnie umożliwi wypłacanie pieniędzy z konta.

W celu weryfikacji należy załączyć skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości. Czas oczekiwania na weryfikację to zaledwie kilka minut. Gdy Twoje konto zostanie w pełni aktywowane, uzyskasz możliwość korzystania ze wszystkich możliwości oferowanych przez serwis internetowy Superbet.

Metody płatności obsługiwane przez serwis Superbet

Wygodne metody płatności mają spore znaczenie w kontekście wygodnego obstawiania zakładów bukmacherskich, zwłaszcza, gdy korzystamy z kilku serwisów jednocześnie. Dlatego, nasza recenzja buka Superbet nie byłaby kompletna bez obszernego opisu wszystkich metod wpłacania pieniędzy, a także wypłacania ich z konta. Oto możliwe sposoby realizowania depozytów:

 • Szybkie przelewy bankowe – są one realizowane przez platformy: Przelewy24 oraz Tpay. Umożliwiają zrealizowanie natychmiastowego przelewu z bankowości elektronicznej.
 • Przelewy mobilne – coraz popularniejszą metodą są również przelewy mobilne BLIK, które można zrealizować za pośrednictwem mobilnej aplikacji bankowej.
 • Portfele wirtualne – bukmacher internetowy Superbet obsługuje także wpłaty realizowane z popularnych portmonetek elektronicznych: Skrill, Neteller, Paysafecard.
 • Płatności kartą – kolejnym wygodnym sposobem zasilenia konta jest skorzystanie z karty płatniczej Visa lub Mastercard. Wystarczy podać dane karty, aby natychmiast zrealizować wpłatę.
 • Revolut ­– Superbet to jeden z nielicznych bukmacherów, którzy obsługują wpłaty za pośrednictwem aplikacji Revolut.
 • Tradycyjny przelew – wpłatę można zrealizować także tradycyjnym przelewem z bankowości elektronicznej lub przekazem pocztowym. Czas oczekiwania to 1-3 dni robocze.

Minimalna kwota depozytu dla większości dostępnych metod wynosi 1 PLN. A co z wypłatami? Superbet pozwala zrealizować wypłatę na rachunek bankowy, do portfela elektronicznego, bezpośrednio na kartę, jak również na konto Revolut.

Tutaj jednak bardzo istotna uwaga – metoda wypłaty musi być taka sama, jak metoda wpłaty. Jeśli zatem wpłacisz pieniądze ze Skrilla, nie będziesz mógł ich wypłacić na rachunek bankowy. Wypłaty można realizować od dowolnej kwoty. Wszystkie wypłaty i wypłaty w Superbet są darmowe.

 

Recenzja Superbet – Nowoczesna aplikacja mobilna Superbet

Do dyspozycji klientów pozostaje również nowoczesna aplikacja mobilna, która umożliwia obstawianie zakładów bukmacherskich w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy smartfon lub tablet z dostępem do Internetu.

Aplikację na urządzenia iOS oraz nowe modele Huawei można ściągnąć bezpośrednio z oficjalnych sklepów z aplikacjami: App Store lub App Gallery. Jeśli dysponujesz urządzeniem z systemem Android, aplikację możesz pobrać bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera. Wystarczy przejść do strony z poziomu przeglądarki mobilnej.

Z poziomu aplikacji bukmacherskiej Superbet opinie można zarejestrować konto, dokonać wpłaty i wypłaty, skorzystać z dostępnych promocji, a także superbet przyjmuje zakłady online we wszystkich kategoriach. Warto przypomnieć, że gracze, którzy pobiorą i zainstalują aplikację na swoim urządzeniu oraz zalogują się do aplikacji superbet opinie w przeciągu 7 dni od zrealizowania pierwszego depozytu otrzymają bonus 20 PLN.

Aplikacja mobilna Superbet opinie oferuje wiele nowoczesnych funkcji, dzięki czemu, obstawianie zakładów w tej formie jest bardzo proste, a zarazem wygodne. To bardzo ważne udogodnienie dla wszystkich graczy, którzy preferują obstawianie zakładów z poziomu aplikacji mobilnej.

Pobranie aplikacji mobilnej superbet jest możliwe bezpośrednio ze strony. Więcej o bukmacherze superbet w dalszej części. Znajdziesz tam superbet bonus i superbet kursy, a także zakład bez ryzyka.

Obsługa klienta w serwisie internetowym Superbet

Bukmacher Superbet opinie przygotował obszerne materiały dodatkowe, takie jak: FAQ (odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania) oraz ABC gracza, gdzie można dowiedzieć się więcej o tym, co to są zakłady bukmacherskie i jak można je obstawiać.

W trakcie korzystania z usług bukmachera nie powinieneś natrafić na jakiekolwiek trudności, ale jeśli do tego dojdzie, zawsze możesz skorzystać z pomocy ze strony obsługi klienta. Do dyspozycji graczy pozostaje live na żywo, a także numer Whatsapp: 509 272 272. W opinii klientów, Superbet opinie może pochwalić się bardzo sprawną obsługą i zawsze służy profesjonalnym wsparciem w przypadku jakichkolwiek trudności czy niejasności.

 

Najważniejsze zalety bukmachera internetowego Superbet opinie

Przechodzimy już do końca recenzji legalnego bukmachera Superbet opinie. Zastanawiasz się, czy otworzenie konta w tym miejscu to dobry pomysł? No cóż, Superbet opinie nieprzypadkowo zajmuje pierwsze miejsce w naszej klasyfikacji legalnych bukmacherów.

To o czymś świadczy, prawda? Dlaczego zdecydowaliśmy się na umieszczenie tego bukmachera na pozycji lidera? Przemawia za tym kilka kluczowych argumentów, a oto najważniejsze z nich:

 • Dopracowana oferta zakładów – absolutnie najważniejszą kwestią jest rozbudowana oferta superbet zakładów bukmacherskich, w której znajdziemy dobrze zaopatrzoną kolekcję zakładów przedmeczowych, zakłady live, sporty wirtualne, a także gry karciane.
 • Transmisje na żywo – w serwisie internetowym buka Superbet gracze mają możliwość oglądania transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych całkowicie za darmo.
 • Liczne udogodnienia ­­– bukmacher zadbał o to, aby obstawianie zakładów w tym miejscu było w pełni satysfakcjonujące i przyjemne. Mamy cashout w trzech wariantach, obszerne statystyki i wyniki, a także zakładki przydatne przy budowaniu kilku kuponów jednocześnie.
 • Dobra oferta bukmachera superbet promocyjna – bukmacher zadbał również o atrakcyjną ofertę promocyjną, w której coś dla siebie znajdą zarówno nowi klienci, jak również stali użytkownicy. Szczególnie korzystną jest pakiet powitalny o łącznej wartości 3754 PLN.
 • Wygodne metody płatności i dostawy – serwis internetowy bukmachera obsługuje wiele metod ekspresowych depozytów, a także umożliwia klientom szybkie wypłacanie wygranych. Ma to duże znaczenie w kontekście wygodnego typowania wyników wydarzeń sportowych.
 • Nowoczesna superbet aplikacja ­– do dyspozycji klientów pozostaje nowoczesna aplikacja mobilna, która umożliwia obstawianie zakładów bukmacherskich w dowolnym miejscu i czasie.

Superbet opinie funkcjonuje na polskim rynku bukmacherskim zaledwie od trzech lat, a mimo to zdołał z powodzeniem nawiązać rywalizację z firmami, które funkcjonują na rynku dłużej. Powyższe zalety to najlepsza rekomendacja dla osób, które zastanawiają się nad tym, czy założyć konto w Superbet opinie.

 

 

Recenzja Superbet – Czy warto obstawiać zakłady w serwisie Superbet?

Podsumowując powyższą recenzję możemy stwierdzić, że Superbet zakłady to renomowana firma ciesząca się bardzo pozytywnymi opiniami ze strony klientów. Gracze mogą liczyć na obszerną ofertę zakładów przedmeczowych, live, sportów wirtualnych i gier karcianych.

Do tego, dochodzą liczne udogodnienia, takie jak transmisje z ważnych spotkań czy cashout dostępny w trzech wariantach. Aby obstawianie zakładów było przyjemniejsze, Superbet opinie zadbał o liczne promocje i bonusy bukmacherskie. Zakłady można obstawiać także w punktach naziemnych oraz za pośrednictwem nowoczesnej aplikacji mobilnej.

Biorąc pod uwagę wszystkie korzyści, Superbet opinie to bukmacher, u którego warto posiadać konto. Firma ta w pełni zasłużenie może cieszyć się z pierwszego miejsca w naszym rankingu legalnych bukmacherów.

Plusy / Minusy
 • Najlepsze Bonusy / Atrakcyjne Promocje
 • Wysokie Kursy
 • Streaming (300 000 rocznie / 25 000 miesieczenie)
 • Top Oferta Live (600 000 rocznie / 50 000 miesicznie live events)
 • Aplikacja Mobila (stabilna, bezawaryjna, prosta w obludze, szybka)
 • Atrakcyjny Cashout
 • Szybkie Wypłaty
 • Brak kilku gal MMA

Bonus 3754 PLN na start!

Zagraj teraz! Zagraj teraz!