Tyson Fury został naruszony na treningu?

Tyson Fury został naruszony przez walką z Usykiem? Do takich informacji docierają źródła z Arabii Saudyjskie które twierdzą, że Jai Opetaia naruszył mistrza, przed jedną z najważniejszych walk w jego karierze. Jeśli plotki okażą się prawdą, do walki Fury vs. Usyk może po prostu nie dojść. Byłaby to tragiczna informacja dla fanów boksu…

Sytuacja wydaje się być poważna i realna, ponieważ Jai Opetaia faktycznie był na obozie przygotowawczym Furego i bił się z nim jako główny sparingpartner. Od feralnej sytuacji miało minąć 5 godzin, po których Jai Opetaia powrócił do rodzimej Australii.

Na ten moment mówimy jednak o domysłach, ponieważ oficjalna wersja mówi, że Jai Opetaia nie miał po prostu z kim walczyć na obozie Brytyjczyka. Jest to jednak dość zaskakujące, ponieważ znał on z pewnością warunki takiego obozu, przed wylotem na niego.

Do walki Fury vs. Usyk mamy jeszcze miesiąc czasu. Niemniej jednak, wszystko powinno pójść zgodnie z planem i do walki powinno finalnie dojść. Jedynym znakiem zapytania może być dyspozycja Brytyjczyka, która może być pod znakiem zapytania, w walce z Usykiem.

Czytaj również:  Dojdzie do walki Tyson Fury vs Oleksandr Usyk!