GROMDA 11 już dziś! HISZPAN i ŻYLETKA gotowi do akcji!

GROMDA 11 zagości już dziś na naszych telewizorach i ekranach komputerów. Jak zwykle, możemy liczyć na masę ciekawych walk, w tym bardzo egzotyczne zestawienia, takie jak chociażby Rzymskiego chuligana i Bośniackiego wojownika!

Jak zwykle, udział w GROMDA 11 potwierdziła czołówka ludzi, dla których bitka to całe życie. Środowiska chuligańskie, miejskie, czy też sportowców wezmą udział w walce turniejowej, która jak zwykle, wyłoni najlepszych z najlepszych.

Przypomnijmy bowiem że GROMDA to walki na gołe pięści, które szturmem wdarły się na Polską scenę fightową i do dziś to właśnie GROMDA ma bardzo dużą rzeszę swoich prawdziwych fanów. Uliczny klimat i prawdziwe postaci to coś, co wyróżnia GROMDĘ.

Gala GROMDA 11 startuje już dziś, o godzinie 20:00!

Super Fight na GROMDA 11

Najbardziej zagorzali fani z pewnością wyczekują na pojedynek CHAMPIONÓW turniejowych, którzy na GROMDA już teraz osiągnęli wszystko, co możliwe. Dziś do walki stanie BALBOA kontra GOAT, czyli wygrani ostatnich turniejów GROMDA. Oznacza to tylko, że będziemy mieli okazję obejrzeć w akcji prawdziwych tytanów.

Z kolei wygrany dzisiejszego pojedynku, będzie miał okazję zmierzyć się z pogromcą TYSONa, czyli z DON DIEGO. Jest więc o co walczyć, natomiast wygrany dzisiejszego pojedynku znów będzie miał okazję na super fight w kolejnych edycjach GROMDA.

Poniżej jedna z ostatnich zapowiedzi gali GROMDA 11:

Czytaj również:  Mamed o swoich zmaganiach z depresją