Trener Mirosław Okniński mocno na temat Denisa Labrygi!

Po wczorajszym ogłoszeniu walki pomiędzy Denisem Labrygą a Kamilem Mindą, doszło do dyskusji w sieci. Jak zwykle, dołączył do niej trener Mirosław Okniński, który postanowił w typowy dla siebie sposób, wypowiedzieć się odnośnie Denisa Załęckiego, oraz jego osoby. Sprawdźcie sami!

Nie jest tajemnicą, że relacje pomiędzy Denisem Labrygą a trenerem Mirosławem Oknińskim są zaognione od pewnego czasu. Skutkiem tego, trener Mirosław Okniński co jakiś czas zaczepia zawodnika WCA. Denis Labryga na samym początku podchodził do tematu z dystansem, jednak po wczorajszej konferencji można śmiało zauważyć, że sam zawodnik jest niezwykle zirytowany całą sytuacją, skutkiem czego, zaatakował Kamila Mindę, na Face to Face.

Trener Mirosław Okniński bardzo szybko skomentował zachowanie Denisa Labrygi. Według niego, Denis nie trzyma ciśnienia i uderza z tzw. „partyzanta”, swojego najbliższego przeciwnika, a także zawodnika Akademii Sportów Walk Willanków.

Trener Mirosław Okniński nie skończył jednak na krótkim komentarzu. Do sieci trafił także krótki film, w którym wystąpił Bartosz „Ufol” Kwiatkowski. Jest to zawodnik Wotore, który jest także mistrzem tej federacji. We wspomnianym filmiku, Mirosław Okniński przyznał, że Bartosz „Ufol” Kwiatkowski będzie kolejnym zawodnikiem, który chce się zmierzyć z Denisem Załęckim.

Poniżej wspomniane materiały, związane z Mirosławem Oknińskim:

Czytaj również:  Clout MMA z kolejnym pojedynkiem! Labryga vs. Załęcki!