Clout MMA z kolejnym pojedynkiem! Labryga vs. Załęcki!

Federacja Clout MMA nie zwalnia tempa i zaskakuje nas kolejnym pojedynkiem. Mowa tutaj o pojedynku, który finalnie nie doszedł do skutku, podczas gali High League 7. Do oktagonu wejdzie Denis Labryga z Dawidem Załęckim. Jest to pojedynek, na który wielu fanów czekało. Zapowiada się ostra bitka w oktagonie!

Pojedynek Denisa Labrygi z Dawidem Załęckim podczas Clout MMA 1 z pewnością będzie pozytywnie odebrany przez fanów, którzy czekali na ten pojedynek. Wszystko dlatego, że do klatki wejdzie dwóch zawodników, którzy mają serce do walki i którzy chcą walczyć najlepiej, jak tylko potrafią. Możemy więc spodziewać się zaciętego i wyrównanego pojedynku, który może pójść w każdą, ze stron!

Pojedynek został zakontraktowany na 3 rundy po 3 minuty, natomiast panowie zmierzą się w płaszczyźnie K-1. Pozwoli to utrzymać równe szanse dla obu zawodników, których różni w dużym stopniu wiek i poziom zaawansowania. Niemniej jednak, walka powinna być wyrównana, ponieważ każdy z zawodników, posiada wielkie serce do walki.

Na Clout MMA 1 znamy na ten moment dwa pojedynki. Patrząc jednak na organizację karty wal, możemy spodziewać się samych głośnych i ciekawych nazwisk!

Czytaj również:  Martin Lewandowski o rosjanach na gali KSW!