Todd Duffee zawalczy na gołe pięści z byłym czołowym zawodnikiem UFC!

Todd Duffee to były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej Konfrontacji Sztuk Walki (KSW). Amerykanin poznał już datę swojej kolejnej walki oraz rywala, z którym przyjdzie mu się zmierzyć. Okazuje się, że czekać będzie go nie lada wyzwanie, ponieważ Duffee zawalczy na gołe pięści z byłym czołowym zawodnikiem UFC! O kogo dokładnie chodzi i gdzie będzie można obejrzeć jego walkę? Poniżej garść przydatnych informacji!

Todd Duffee to zawodnik, który ma swoim koncie wiele walk, w tym dla światowych organizacji. Brał udział w galach organizowanych przez Ultimate Fighting Championship (UFC), czy dla Konfrontacji Sztuk Walki, w tym walczył o mistrzowski pas wagi ciężkiej KSW. 25 lutego 2023 roku Amerykanin wziął udział w gali KSW 79, gdzie skrzyżował rękawice z aktualnie panującym czempionem – Philem De Friesem. Dla Todda Duffee’go starcie to zakończyło się porażką, bo De Friese pokonał go już w pierwszej rundzie.

Teraz natomiast poznaliśmy szczegóły jego kolejnej walki. Ma się ona odbyć na gali BKFC 56 2 grudnia w Maverik Center w Salt Lake City. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie pojedynek dwóch byłych czołowych zawodników UFC, którzy okazali się niepokonani w starciu na gołe pięści. Dokładniej mówiąc na gali BKFC 56 Duffee zmierzy się z Benem Rothwellem. Starcie to odbędzie się na gołe pięści.

Będzie to naprawdę ciekawe wydarzenie, zwłaszcza że na gali odbędą się aż trzy walki mistrzowskie. O pas wagi muszej BKFC walczyć będą Christine Ferea z Bec Rawlings. W pojedynku o pas w wadze ciężkiej zobaczymy Arnolda Adamsa z Mickiem Terrillem, zaś w walce mistrzowskiej w kategorii piórkowej naprzeciw siebie stanie Kai Stewart i Howard Davis.

Czytaj również:  Konferencja przed Clout MMA 2 już dziś!