Konferencja przed Clout MMA 2 już dziś!

Już dziś, o godzinie 20:00 na wolnym kanale YouTube, będziemy świadkami pierwszej konferencji, przed wydarzeniem Clout MMA 2. Gala odbędzie się już w tym miesiącu, tak więc najwyższy czas na to, aby dobrze się do niej przygotować. Jeszcze dziś, będziemy mogli więc zobaczyć wszystkich zawodników i to, co mają do powiedzenia, na otwartych panelach.

Konferencje przed Clout MMA stały się dość sławne po pierwszych wydarzeniach, które dobrze naśladowały roasty. Główną rolę w konferencjach Clout MMA przejmuje Marcin Najman, który jak widać, świetnie związał się z federacją, w której robi świetną robotę, pod względem show.

Oprócz niego, będziemy mogli dziś oglądać bardzo ciekawe zestawienia, ponieważ na konferencji pojawi się Daniel Omielańczuk i Denis Załęcki, którzy są w bardzo mocnym konflikcie. Zawodnicy z pewnością pokażą wiele charaktery i niewykluczone, że znów będą próbować załatwić sprawy, także i w formie fizycznej.

Reasumując, o godzinie 20:00 będziemy mogli oglądać darmowe show, na podstawie kanału YouTube, który należy do Clout MMA. Wydarzenie jest darmowe, tak więc warto skorzystać z dobrej opcji na to, aby zabawnie spędzić swój wieczór.

Czytaj również:  Karolina Kowalkiewicz otrzymała wyzwanie w UFC!