Thenitrozyniak – wszystko na temat kontrowersyjnego zawodnika

TheNitroZyniak to w rzeczywistości Sergiusz Robert Górski. W sieci występuje pod licznymi pseudonimami, takimi jak Nitrozyniak, Nitro oraz TheNitroZyniak. Powszechnie ten mężczyzna urodzonu 22 czerwca 1995 roku znany jest ze swojej działalności w sieci. Dodatkowo, prowadzi własną działalność.

Dowiedz się, kim jest TheNitroZyniak, a także, jak kształtowała się jego kariera w walkach freakowych i czy jeszcze kiedyś będziemy mogli oglądać walki tego zawodnika.

TheNitroZyniak – życie prywatne i początki kariery

Nitrozyniak urodził się 22 czerwca 1995 roku. Popularność zyskał dzięki swojej działalności w sieci. TheNitroZyniak uznawany jest za kontrowersyjnego twórcę, który popularność zyskał za sprawą ostrych i wulgarnych stwierdzeń, których nie brak w jego materiałach.

Swoje pierwsze kroki stawiał pod nazwą Nitrozyniak stream, udzielając się na różnego rodzaju platformach, mając zaledwie kilkanaście lat.

Na platformie YouTuber zaczął działać w lutym 2013 roku. Na swoim kanale TheNitroZyniak początkowo publikował filmiki o tematyce hamingowej. Jego filmy zyskały oglądalność na poziomie ponad 435 milionów. Później Sergiusz Górski związał się z grupą Rich Zone, za której powstanie odpowiadał Tomasz Działowy.

W latach 2017-2021 TheNitroZyniak zaangażował się w działalność e-sportową, co doprowadziło do nałożenia na niego w 2021 roku bana przez Riot Games. Ban nałożony został na czas nieokreślony, co uniemożliwiło TheNitroZyniakowi dalszą działalność w sieci.

W lipcu 2021 roku podobny los spotkał młodego mężczyznę na Twichum na którym publikował od wielu lat. Niemal wszystkie jego filmiki były pełne wulgaryzmów i kontrowersyjnych opinii.

Jednak wszystkie te przeciwności nie powstrzymały młodego youtubera, który już w 2022 roku zyskał tytuł jednego z najpopularniejszych polskich komentatorów w serwisie YouTube. W tym czasie wystąpił również jako prowadzący podczas gali Hype MMA. Niestety w grudniu 2022 roku administracja platformy YouTube podjęła decyzję o nałożeniu dożywotniej blokady dla streamera, w związku z naruszeniem regulaminu.

Czytaj również:  Jak zawalczyli Pudzian Materla i czy będzie rewanż?

TheNitroZyniak w Fame MMA

Nie da się ukryć, że tak duża popularność młodego youtubera nie mogła przejść bez echa. Dlatego we wrześniu 2021 roku federacja Fame MMA ogłosiła, że TheNitroZyniak wstąpił w szeregi zawodników. Następnie, podczas konferencji z dnia 23 stycznia 2022 roku ogłoszono, że stanie od do walki z Pawłem „Unboxallem” Smektalskim. Podczas swojego pierwszego pojedynku TheNitroZyniak stoczył walkę w formule kick-bokserskiej na zasadach K-1.

Niestety jego debiut nie należał do udanych. TheNitroZyniak już na początku walki dał z siebie wszystko, całkowicie pozbawiając się sił. To sprawiło, że podczas kolejnych rund walczył już w zasadzie tylko o przetrwanie. Nikogo więc nie zdziwiła ostateczna decyzja sędziów, którzy jednogłośnie przyznali tytuł zwycięscy przeciwnikowi Nitro.

Również kolejna walka Sergiusza Górskiego nie poszła po myśli youtubera. Podczas 14 gali Fame MMA TheNitroZyniak zawalczył z Marcinem „Xayoo” Majkutem. Rywal okazał się wyraźnie skuteczniejszy, a pojedynek zakończył się w trakcie pierwszej rundy, poprzez nokaut techniczyn.

Kontrowersyjny zawodnik

Z uwagi na charakterystykę treści TheNitroZyniak określany jest mianem patosreamera. W swoich filmach wielokrotnie stosował liczne wulgaryzmy, obrażał swoich rozmówców, innych twórców oraz ich rodziny.

Jednak granicę przekroczył w marcu 2022 roku, kiedy to w swoich wypowiedziach posunął się za daleko. W jednym ze swoich materiałów powiedział, że „gdyby jutra miało nie być, to zgwałciłby kogoś”. Tuż po tym, na TheNitroZyniaka wylała się fala krytyki. Nawet wierni widzowie nie szczędzili mu gorzkich słów. Youtuber starał się bronić, tłumacząc w swoim oświadczeniu, że słowa te zostały wyjęte z kontekstu, jednak niesmak pozostał.

Jednak to nie jedyna kontrowersja, wokół tego streamera. W lipcu 2021 roku mężczyzna został skazany prawomocnym wyrokiem wydanym przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu, za znieważenie kobiety i grożenie jej nożem. Ponoć kobieta przeszkodziła Sergiuszowi Górskiemu i Rafałowi Górniakowi w prowadzonej transmisji.

Czytaj również:  Kim jest Mamed Khalidov i z kim może zawalczyć?

Po apelacji Sąd Okręgowy we Wrocławiu złagodził pierwotny wyrok nałożony na mężczyzn, zdejmując z nich obowiązek prac społecznych i wystosowania przeprosin, pozostawiając obowiązek zapłacenia kary grzywny.

Czy TheNitroZyniak jeszcze zawalczy?

Młody youtuber wielokrotnie podkreślał, że chętnie sprawdzi się podczas walki na oktagonie. Nie ukrywał przy tym, że w podjęciu decyzji kluczowy okaże się czynnik finansowy. Coraz większa rozpoznawalność i liczne kontrowersje wokół mężczyzny sprawiły, że w 2021 roku doszło do zawarcia kontraktu z Fame MMA. W kontrakcie uwzględniono trzy walki z udziałem TheNitroZyniaka. Obecnie młody youtuber zawalczył dwa razy, więc z pewnością jeszcze przynajmniej raz będziemy mogli oglądać walki z jego udziałem.

O tym, czy kontrakt zostanie przedłużony z pewnością decydujące będą wyniki kolejnego spotkania, a także medialność walk z udziałem TheNitroZyniaka.