Przemysław Saleta komentuje walkę Adamek vs Khalidov!

W najnowszym wywiadzie Super Expressu, Przemysław Saleta został zapytany o potencjalne przewidywania, co do walki pomiędzy Tomaszem Adamkiem jak i Przemysławem Saletą. Jak okazuje się, były bokser nie ma konkretnego przewidywania do walki i uznaje, że szanse są równe. Jest to dość skrajna opinia jeśli chodzi o ekspertów, którzy w dużej mierze w tej walce, faworyzują Tomasza Adamka. Sprawdźcie sami!

Do walki pomiędzy Tomaszem Adamkiem a Mamedem Khalidovem dojdzie już za miesiąc. Skutkiem tego, coraz więcej osób dywaguje nad tym, kto ma większe szanse w tym starciu. Wielu ekspertów boksu faworyzuje tutaj Tomasza Adamka. Jednak inne zdanie ma Przemysław Saleta, który jest także ikoniczną postacią w świecie Polskiego boksu.

Według niego, jest to walka pół na pół, która odbywa się w klatce i która będzie jednak mogła bardziej sprzyjać Mamedowi, który jest z nią o wiele bardziej obyty. Przemysław Saleta zauważa także, że Tomasz Adamek straci jeden z atutów, czyli możliwość zamknięcia się w pojedynku, co mógłby zrobić w wypadku ringu. Co więcej, Przemysław Saleta zauważa, że Tomasz Adamek kilka lat nie boksował, a Mamed Khalidov jest czynnym zawodnikiem i jego styl jest nieprzewidywalny.

Brak ciosów technicznych w wypadku Mameda Khalidova może okazać się jego atutem, ponieważ ciężko jest z góry przewidzieć akcje, które może wykonać Mamed.

Cały wywiad dostępny jest poniżej:

Czytaj również:  Adamek w ogniu krytyku po dołączeniu do Fame MMA!