Adamek w ogniu krytyku po dołączeniu do Fame MMA!

Transfer Tomasza Adamka do Fame MMA wielu nie przypadł do gustu. Krytycznie do tego podszedł również inny były pięściarz, Dariusz Michalczewski. Co dokładnie powiedział o występie Adamka? Odpowiadamy!

O kolejnej walce z udziałem popularnego boksera mówiło się już od pewnego czasu. Adamek coraz częściej pojawiał się też na różnego rodzaju eventach i coraz częściej był podpytywany o swoje kolejne plany. Oliwy do ognia z pewnością dolał też Mamed Khalidov, który jasno dał do zrozumienia, że chciałby spróbować swoich sił w starciu bokserskim. Jako jego potencjalnego rywala niemal natychmiast wymieniono Tomasza Adamka.

Choć faktycznie temat był na rzeczy, to Tomasz Adamek został ogłoszony nowym zawodnikiem Fame MMA. 46-letni zawodnik zaznaczył jednak jasno, że nie będzie brał udziału w walkach freakowych, a bokserskich. Pojedynek z Mamedem mimo wszystko i tak stoi pod znakiem zapytania, ponieważ Khalidov chce go stoczyć dla Konfrontacji Sztuk Walki.

Angaż Adamka w Fame MMA nie obszedł się bez negatywnych komentarzy, w tym od Dariusza Michalczewskiego. Były bokser uznał, że jego debiut w organizacji freakowej brzmi niezbyt poważnie, zwłaszcza że ma 46 lat. Michalczewski domyśla się jednak, że Adamkowi chodzi głównie o pieniądze. Też tak myślicie? A może jednak pochwalacie decyzję popularnego Górala?

Czytaj również:  Przemysław Szyszka odchodzi z Uniq Fight Club!