Wszystko na temat prime mma kiedy

Prime MMA to nowa federacja zajmująca się organizowaniem gal freak fight show, w której występują osoby medialne, gwiazdy Internetu oraz influencerzy. Pierwsza gala odbyła się 19 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Jedno jest pewne – gala już teraz spokojnie może rywalizować o miano najbardziej kontrowersyjnej, co oczywiście przekłada się na jej popularność. Nie dziwi zatem fakt, że Prime MMA kiedy odbędzie się druga gala to pytanie powtarzane przez wielu fanów.

Najważniejsze informacje na temat gali Prime MMA

Pod koniec 2021 roku pojawiła się informacja, że Kasjusz „Don Kasjo” Życiński postanawia odejść z Fame MMA i zająć się prowadzeniem własnej federacji. I rzeczywiście, Prime MMA jest reklamowana jako federacja „Don Kasjo”, ale faktycznie Życiński nie jest jej właścicielem. Za nową federacją stoją: Tomasz Bezrąk, Marcin Birka i Bartosz Szuba. Dwaj ostatni panowie są bezpośrednio związani z FEN, czyli profesjonalną federacją MMA, drugą co do wielkości w naszym kraju. Dowiedzieliśmy się o tym, czym jest Prime MMA kiedy pojawiać zaczęły się pierwsze konferencje i programy z uczestnikami. Federacja szybko odsłoniła karty – chce budować popularność przede wszystkim na kontrowersjach, a tych wokół pierwszej edycji było co nie miara.

Prime MMA 1 – nowy lider w kontrowersjach?

Uczestnik pod wpływem alkoholu rzucający szklankami, bicie się po twarzach w trakcie face to face, wulgaryzmy liczne jak cepy, które oglądaliśmy w oktagonie. W dobie XXI wieku kontrowersje sprzedają się naprawdę dobrze i wiedza o tym włodarze Prime MMA, rzucając rękawice innym federacjom freak fight show. W karcie walk też było gorąco: Jaś Kapela, kontrowersyjny, lewicowy aktywista, czy „Kamerzysta”, który ledwo zdążył opuścić areszt po tym, jak został oskarżony o znęcanie się nad osobą niepełnosprawną w trakcie jednego ze swoich filmów. Włodarze odnieśli jednak zamierzony sukces – Prime MMA 1 przyciągnęło naprawdę dużą liczbę widzów i było niemal pewne, że druga gala to tylko kwestia czasu.

Czytaj również:  Zapowiedź gali High League 4

Prime MMA kiedy odbędzie się druga gala?

O tym, że nowa federacja osiągnęła sukces świadczą liczne pytania o Prime MMA kiedy odbędzie się kolejna gala. Na tę informację trzeba było chwilę poczekać, ale wiemy już, że kolejna gala promowana przez „Don Kasjo” odbędzie się 9 lipca w Gdyni. Czy będzie to ostatnia walka tego roku? Jeśli odniesie sukces to prawdopodobnie nie. Włodarze wybiorą pewnie standardowe rozwiązanie z trzema galami w ciągu roku. Wówczas, „trójki” można by się spodziewać ok. października. Federacje prawdopodobnie niechętnie będą wybierały drugą połowę listopada i grudzień, ponieważ w tym czasie rozgrywane będą mistrzostwa świata w piłce nożnej, cieszące się największą oglądalnością.

Kto zawalczy na Prime MMA 2?

Organizatorzy bardzo powoli stopniują napięcie, ujawniając kolejne nazwiska, które pojawią się na karcie walk. Wiemy już, że Prime MMA zakontraktowało senegalskiego zawodnika Serigna Ousmana Dia znanego lepiej pod swoim pseudonimem „Bombardier”. W październiku ubiegłego roku walczył on na KSW z Mariuszem Pudzianowskim, ale dał się pokonać w niespełna 20 sekund. Katastrofalna dyspozycja praktycznie zamknęła „Bombardierowi” drzwi do profesjonalnych federacji. Ale na freak fight show taki zawodnik jest jak znalazł. Pojawiły się także informacje, że na gali pojawi się Marcin Wrzosek. Do niedawna profesjonalny zawodnik MMA zakontraktowany w KSW znalazł się na ostrym zakręcie po porażce z „Don Kasjo” w formule boksu. Szykuje się rewanż? Na Prime MMA 2 prawdopodobnie zawalczy także Jaś Kapela.

Czy Don Kasjo wróci do oktagonu?

Walką wieczoru na Fame MMA 12 był pojedynek bokserski Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego z Marcinem Wrzoskiem. Kasjo wykorzystał swoje umiejętności i doświadczenie bokserskie, aby pokonać w tej formule profesjonalnego zawodnika, Marcina Wrzoska. Po porażce, „Polish Zombie” został wyrzucony z KSW. Pojawiły się sensacyjne informacje o tym, że Wrzosek wystąpi na Prime MMA 2! Kto może być jego rywalem? Najbardziej prawdopodobny wydaje się rewanż z Don Kasjo, zwłaszcza, że pierwsza walka była bardzo wyrównana, a sam Wrzosek nie zgadzał się z werdyktem. Czy Don Kasjo wróci do oktagonu w swojej nowej federacji? To kolejne z częstych pytań obok tego, Prime MMA kiedy odbędzie się kolejna gala.

Czytaj również:  One Championship MMA – najważniejsze informacje o gali MMA

Gdzie będzie można oglądać galę Prime MMA? Prime MMA kiedy

Prime MMA organizuje swoje gale z myślą o transmisji PPV, czyli po wykupieniu dostępu. Dostęp do gali można kupić na platformie PrimeMMA.tv, gdzie można również oglądać na żywo galę. Znamy już odpowiedź na pytanie o Prime MMA kiedy druga gala. Wydarzenie Prime MMA 2 odbędzie się 9 lipca w Gdyni. Ogłoszono już pierwsze gwiazdy gali. Będą nimi: Słynny senegalski „Bombardier” oraz Marcin Wrzosek, profesjonalny zawodnik MMA. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie pełnej karty walk. Federacja na pewno zorganizuje kilka konferencji prasowych, które będą dostępne na Youtube. Wówczas poznamy wszystkie szczegóły związane z drugą galą Prime MMA.