Zapowiedź gali High League 4

High League 4 przyniesie nam długo wyczekiwany rewanż pomiędzy Natsu i Lexy, dwoma influencerkami, które mogą pochwalić się jednymi z największych zasięgów w Polsce. Jednak nie tylko walka wieczoru prezentuje się wyjątkowo emocjonująco na karcie High League 4. Wielu fanów z dużym zainteresowaniem czeka na walkę Artura Szpilki z Denisem Załęckim. Sprawdźmy, co przyniesie nam kolejna gala promowana przez Malika Montanę.

Najważniejsze informacje o High League

High League to organizacja specjalizująca się w walkach typu freak fight. Twarzą tego projektu jest Malik Montana, popularny raper. Patrząc na sytuację na polskim rynku gal freak fights, High League wydaje się jednym z głównych konkurentów dla Fame MMA, które wciąż w tej branży jest bezkonkurencyjne. Gala High League 4 odbędzie się już 17 września w Arenie Gliwice. Organizatorzy zadbali o bardzo mocną kartę walk, która z pewnością przyciągnie duże zainteresowanie ze strony fanów. Zwłaszcza, że w oktagonie pojawi się Artur Szpilka, który całkiem niedawno udanie zadebiutował w MMA na jednej z gal KSW. Teraz Szpila spróbuje się odnaleźć w świecie freak fights.

Kto walczy na High League 4?

Karta walk na High League 4 prezentuje się naprawdę dobrze i mamy pewność, że wieczór 17 września będzie bardzo emocjonujący dla kibiców zgromadzonych w Arenie Gliwice. Pełna karta walk prezentuje się następująco:

  • Natalia „Natsu” Kaczmarczyk vs. Lexy Chaplin (o pas mistrzowski kobiet w wadze muszej)
  • Artur „Szpila” Szpilka vs. Denis „Bad Boy” Załęcki
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Paweł „Scarface” Bomba
  • Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs. Salim Chiboub (o pas niskorosłych)
  • Maja Staśko vs. Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka
  • Jakub Nowaczkiewicz vs. Cezary „Czaro” Nykiel
  • Jose „Jose Bratan” Simao vs. Krystian „Macias” Maciaszczyk
  • Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs. Jakub „Kubx” Świtała
  • Konrad Karwat vs. Radosław Słodkiewicz
Czytaj również:  ACA – opis popularnej gali MMA

 W sumie, przed nami dziewięć pojedynków, z ozdobą w postaci walki wieczoru, w której dojdzie do długo wyczekiwanego rewanżu pomiędzy Natsu i Lexy Chaplin.

Analizy i typy na walkę Natsu vs Lexy

Panie miały okazję spotkać się w walce wieczoru na pierwszej gali High League. Wówczas, bo zaskakująco dobrym pojedynku wygrała Natsu, poprzez jednogłośną decyzję sędziów. Od tej pory, Natsu nie walczyła ani razu, natomiast Lexy mocno pracowała nad swoją formą i umiejętnościami, a efekty tej pracy było widać już na drugiej gali, na której bardzo pewnie pokonała Agatę Fąk. Czas na wielki rewanż, a stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kobiet w wadze muszej. Biorąc pod uwagę, że pierwsza walka była bardzo wyrównana, a od tej pory to Lexy Chaplin zanotowała znaczny progres, to właśnie ona będzie faworytką w wielkim rewanżu influencerek.

Analiz i typy na walkę Szpila vs Bad Boy

Duże emocje wzbudza także pojedynek pomiędzy Arturem Szpilką i Denisem Załęckim. Szpilki nie trzeba nikomu przedstawiać – to były pięściarz, który miał okazję boksować o pas mistrzowski wagi ciężkiej, a niedawno zdecydował się zadebiutować w MMA. W swojej pierwszej walce na KSW pokonał Sergieja Radczenkę. Teraz „Szpila” sprawdzi się na gali freak fight, ale jego rywal wcale nie będzie łatwiejszy. Załęcki ma za sobą wiele walk i jest znany przede wszystkim z pojedynków na gołe pięści. Słynie z wyjątkowo twardej szczęki, a złośliwi powiedzą, że to właśnie tego brakuje Szpili. Jednak to Szpilka jest profesjonalnym fighterem i to on będzie faworytem walki, choć warto odnotować to, że bukmacherzy nie przekreślają szans Załęckiego.

Analizy i typy na walkę Staśko vs Mrs. Honey

Obecność Mai Staśko na walce promowanej przez Malika Montanę to spore zaskoczenie. W końcu jest to aktywistka feministyczna, podczas gdy Malik w oczach wielu wyrasta na czołowego szowinistę w świecie polskiego Hip Hopu. Jej obecność na karcie walk wzbudziła ogromne kontrowersje, a dla wielu fanów jest to po prostu przejaw hipokryzji. Niemniej jednak, wiele osób zastanawia się, jak Maja Staśko znana głównie z aktywności na portalach społecznościowych odnajdzie się w klatce. Mrs Honey to z kolei znana influencerka, która jest bardzo aktywna w świecie egamingu. Dla obu będzie to debiut w oktagonie. Kto ma większe szanse? Zdaniem bukmacherów, faworytką tego pojedynku będzie Wyszatycka, ale już teraz warto wspomnieć o tym, że dyspozycja Staśko jest zaskakująco dobra.

Czytaj również:  Czym są gale typu freak fight?

Kiedy i gdzie oglądać galę High League 4?

Gala High League 4 odbędzie się już 17 września w Arenie Gliwice. Przed nami dziewięć pojedynków, w tym dwa o pasy mistrzowskie. Główną atrakcją wieczoru będzie rewanżowy pojedynek Lexy i Natsu zaliczanych do grona topowych influencerek w naszym kraju. Gdzie będzie można oglądać pojedynki? Będzie to możliwe po wykupieniu dostępu na oficjalnej platformie highleague.tv. Podstawowy pakiet transmisji kosztuje 29,99 zł, natomiast pakiet PPV Premium to wydatek rzędu 34,99 zł. Droższy pakiet oferuje lepszą jakość odtwarzania, a także dostęp do dodatkowych materiałów. Początek hali zaplanowano na godzinę 20:00, a chwilę później rozpocznie się pierwsza walka.