Oficjalnie: Daniel Omielańczuk vs. Denis Załęcki na gali CLOUT MMA 2!

Clout MMA 2

Mamy oficjalne potwierdzenie main eventu, na gali Clout MMA 2! W pojedynku wieczoru, wystąpi Daniel Omielańczuk, wraz z Denisem Załęckim. Były zawodnik UFC i KSW wejdzie do klatki po to, aby wyjaśnić prywatny konflikt z freak fighterem, jakim jest Denis Załęcki. Na ten pojedynek czeka duża część świata MMA. Zapraszamy!

Ogłoszenie main eventu nie jest przypadkowe, ponieważ federacja Clout MMA tym samym, ruszyła ze sprzedażą biletów gali, która odbędzie się w Płocku. Ceny biletów rozpoczynają się od 49 złotych i są możliwe do nabycia, za pośrednictwem platformy internetowej GoingApp.pl.

Konflikt obu zawodników przybiera na sile szczególnie w ostatnich tygodniach. Po pierwszym zestawieniu zawodników, podczas konferencji przed galą Clout MMA 1, doszło nawet do spięcia w formie fizycznej. Wtedy to, Denis Załęcki startował do Daniela Omielańczuka. Nie doszło jednak do dużych problemów na scenie.

Od tamtego czasu, to Daniel Omielańczuk zaczął ofensywnie podchodzić do swojego przeciwnika, który usunął się w cień medialny, aby trenować mocno, przed swoim kolejnym pojedynkiem.

Walka zawodników będzie miała miejsce już 28 października!

Czytaj również:  Don Kasjo stwierdził, że są prowadzone rozmowy z HL, na temat walki z Denisem Załęckim!