Don Kasjo stwierdził, że są prowadzone rozmowy z HL, na temat walki z Denisem Załęckim!

Walka Denisa Załęckiego z Donem Kasjo wydaje się być coraz bardziej w zasięgu widzów, którzy mieliby ochotę zobaczyć takie zestawienie. Jeszcze parę dni temu wydawało się, że realizacja takiego pojedynku będzie bardzo trudna. Jednak jak stwierdził sam Don Kasjo w ostatnim wywiadzie dla Illegal TV, nie posiada on żadnych problemów prawnych z tym, aby zawalczyć na High League. Skutkiem tego, coraz bardziej możliwe jest to, że zobaczymy go razem z Denisem Załęckim, podczas ich pojedynku.

Denis Załęcki jest osobą, która jest mocno rozchwytywana w świecie freak fighterów. Zawodnik High League już w tym tygodniu stoczy walkę z Pawłem Tyburskim, podczas gali High League 6. Oprócz tego, w kolejce do walki z nim stoi Denis Labryga, który także zawalczy w ten weekend, na gali High League 6. Wiele mówiło się także w kontekście walki freak fightera z Danielem Omielańczukiem, jednak jego menadżer twierdzi, że nie ma prowadzonych żadnych rozmów, na ten temat.

Z kolei Don Kasjo, który coraz bardziej irytuje się w momencie poruszania przy nim tematu Denisa Załęckiego poinformował dopiero co, że temat jego walki jest już prowadzony przez federację High League, która do tej pory była błędnie przekonana o tym, że freak fighter posiada jakiekolwiek kontrakty zakazujące jego walki na innych federacjach. Don Kasjo potwierdził, że takiego zakazu konkurencji nie ma i może on walczyć chociażby z Denisem Załęckim, podczas kolejnych gal High League.

Wydaje się więc, że pojedynek dwóch freaków jest coraz bliżej a konflikt ma szansę być rozwiązany jeszcze w tym roku!

Czytaj również:  Piotr Szeliga zdradził, z kim miał walczyć w KSW!