Naruszczka przegrywa splitem na gali Brave CF 69!

Marcin Naruszczka musiał obejść się smakiem po werdykcie, który usłyszał na gali Brace CF 69 w Serbii. Polak niestety nie wygrał decyzją sędziów. Jego przeciwnikiem był Aleksandar Illić, który według niejendogłośnej decyzji sędziów, wygrał ten pojedynek. Walka była jednak istną wojną a sam Marcin Naruszczka został doceniony przez komentatorów, którzy byli pod wielkim wrażeniem zaciętości Polaka.

Niestety, w MMA sprawdza się kolejny raz scenariusz, w którym to gospodarze mają przewagę nad przeciwnikami, którzy są w roli gości, na galach MMA, w danym kraju. Przekonał się o tym w ten weekend Marcin Naruszczka, który nie został uznany jako zwycięzca walki, która była niezwykle bliska i mogła być spokojnie podyktowana na korzyść Polaka. Niestety, sędziowie widzieli to inaczej i w wojnie serbsko polskiej, starcie wygrał Aleksandar Illić.

Warto przypomnieć, że po dwóch bardzo mocnych rundach, które były niezwykle wyrównane, to Marcin Naruszczka postanowił dobrze pracować przy siatce, co zaowocowało sprowadzeniem i kontrolą rywala. Pomimo tak mocnych argumentów w walce, która trwała 3 rundy, sędziowie postanowili wydać werdykt w stronę Illića.

Pojawiają się już pierwsze głosy odnośnie tego pojedynku. Prezes FEN, Paweł Jóźwiak już teraz skomentował ten pojedynek i zaznaczył, że bardzo chętnie doprowadzi do rewanżowego pojedynku, na swojej gali FEN.

Czytaj również:  KSW myśli o zatrudnieniu freaka?