Michał Andryszak nie zawalczy na OKTAGON MMA 45!

Michał Andryszak

Niestety, jednak informacja jest już potwierdzona. Michał Andryszak nie weźmie udziału w gali OKTAGON MMA 45, z powodu kontuzji swojego przeciwnika. Jest ot wyjątkowy pech w wypadku tego zawodnika, ponieważ Michał Andryszak już trzeci raz, nie może podejść do walki, z różnych powodów losowych. Jest to bardzo skomplikowana sytuacja dla zawodnika, który nie może przystąpić do walki, pomimo dobrego stanu zdrowotnego.

Michał Andryszak miał wystąpić w kategorii ciężkiej, podczas gali OKTAGON MMA 45, która zaplanowana jest na 28 lipca. Tym razem, problem pojawił się w zdrowiu jego przeciwnika. Jego rywal, czyli Stuart Austin w ostatnim momencie nabawił się kontuzji. Federacja robiła co mogła, aby znaleźć zastępstwo dla zawodnika, jednak finalnie nie udało się znaleźć godnego zastępstwa dla Andryszaka. Dlatego też, federacja została zmuszona do anulowania całego pojedynku.

Co na to sam zainteresowany? Oczywiście czuć wielki zawód z jego strony, ponieważ jest to drugi pojedynek, do którego Andryszak był w pełni przygotowany i który nie doszedł do skutku. Zawodnik MMA ma jednak nadzieję, że uda mu się szybko dopiąć kolejną walkę, która odbędzie się w niedługim czasie i która dojdzie finalnie do skutku.

Poniżej oryginalna wypowiedź zawodnika:

Czytaj również:  Cezariusz Kęsik vs. Damian Janikowski - oficjalny trailer od KSW!