Cezariusz Kęsik vs. Damian Janikowski – oficjalny trailer od KSW!

Gala KSW 84 nadciąga wielkimi krokami, dlatego też otrzymaliśmy w dniu dzisiejszym zapowiedź jednej z ciekawszych walk, która będzie na tej gali. Mowa o pojedynku Cezariusza Kęsika i Damiana Janikowskiego. Damian powraca po bardzo złej serii w KSW i wygraniu jednej walki z High League. Natomiast jego oponentem będzie doświadczony Cezary Kęsik, czyli „Lubelski Czołg”, który również powraca po dwóch przegranych pojedynkach, do klatki KSW.

Zestawienie tych zawodników zapowiada się bardzo dobrze, ponieważ każdy z nich ma coś do udowodnienia w klatce KSW. Obaj mają pojedynki przegrane, co powoduje że muszą tym razem liczyć na wygraną. Pojedynek jest jednak jeden, tak więc i jeden będzie zwycięzcą pojedynku. Trudno powiedzieć, dla kogo ewentualna porażka będzie trudniejsza, jednak należy pamiętać, że Damian Janikowski był wielką nadzieją w KSW i to jemu będzie z pewnością bardziej zależeć na tym, aby powrócić na odpowiednie tory, w rodzimej federacji.

Walka została zakontraktowana w limicie wagowym do 84 kilogramów, natomiast na szali jest pozostanie w KSW i możliwość toczenia walki z kolejnymi przeciwnikami. Dlatego też, w klatce będziemy mogli spodziewać się prawdziwej wojny.

Poniżej oficjalny trailer od KSW:

Czytaj również:  Artur Szpilka wspomina treningi z Mariuszem Pudzianowskim!