Mariusz Grabowski na temat walki Adamek vs. Khalidov!

W ostatnim czasie dochodzi do coraz to bardziej zaskakujących zestawień w świecie sportu. Mowa nie tylko o nazwiskach, lecz także płaszczyznach, w których to mierzą się sportowcy. Skutkiem tego, jednym z pomysłów na walkę bokserską, miały być pojedynek Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. Mocne zdanie na ten temat ma Mariusz Grabowski, który od lat porusza się jako organizator i menadżer w świecie sportów walk. Sprawdźcie sami!

Mariusz Grabowski przyznaje wprost, że pomysł na taką walkę jest policzkiem dla polskiego boksu. Jak dodaje, taka walka z pewnością byłaby bardzo dużym sukcesem medialnym i zgromadziłaby masę kibiców, jednak nie ma co mieszać dyscyplin sportowych, ponieważ one zupełnie do siebie nie nawiązują i ich mieszanie nie da niczego dobrego w ringu.

Na dzień dzisiejszy bardzo trudno stwierdzić, czy do takiego zestawienia dojdzie. Jak wiadomo, Mamed Khalidov rozpatrywał możliwość walki w boksie, jednak o wiele bardziej realnym przeciwnikiem dla gwiazd KSW jest Krzysztof Diablo Włodarczyk, który jak dziś podaliśmy, zmierzy się w ringu bokserskim, z wieloletnim zawodnikiem MMA i pięściarzem. Jeśli walka spełni oczekiwania publiczności, bardzo możliwe, że Mamed zostanie zestawiony właśnie z Krzysztofem.

Czytaj również:  Jake Paul wypowiedział się po porażce z Tommym Furym!