Jake Paul wypowiedział się po porażce z Tommym Furym!

Walka, która miała miejsce o godzinie 22:00 czasu Polskiego, jest już za nami. Jake Paul przegrał z Tommym Furym, nie jednogłośną decyzją sędziów. Zawodnik postanowił wypowiedzieć się na temat swojego samopoczucia po walce. Co miał do powiedzenia znany YouTuber? Sprawdźcie sami!

Jake Paul po przegranej przyznał, że podczas przygotowań chorował dwukrotnie. Przez to, jego treningi nie były zbyt częste, a także nie były realizowane zgodnie z założeniami i intensywnością, która powinna im towarzyszyć. Jak stwierdza sam Jake Paul, czuł się w okresie swoich przygotowań bardzo źle. Dodatkowo zawodnik twierdzi, iż jego ręka była w trakcie przygotowań kontuzjowana. Dlatego też, jego występ podczas wczorajszego pojedynku nie był tak dobry, jakby życzył sobie tego sam zawodnik.

Finalnie Jake Paul przyznaje, że przegrał uczciwie i nie szuka w tym pojedynku żadnych wymówek lecz zaznacza, że nie mógł to być jego najlepszy występ, ze względu na niesprzyjające mu okoliczności. Jake Paul na końcu dodaje, że kolejny raz, wróci silniejszy.

Czytaj również:  GROMDA 11 już dziś! HISZPAN i ŻYLETKA gotowi do akcji!