Laura Grzyb zmierzy się z Marią Cecchi!

Kolejne pojedynki na gali KBN27: Mistrzowska noc, stają się faktem. Tym razem, dojdzie do bardzo interesującego zestawienia, jakim będzie walka pomiędzy Laurą Grzyb, a Marią Cecchi. Obie Panie mają bardzo ciekawe rekordy, dlatego ich walka może okazać się jedną z ciekawszych na gali w Rzesowie, która będzie miała miejsce już 22 kwietnia!

Andrzej Wasilewski postanowił poinformować, że na gali KBN 27 dojdzie aż do trzech walk, które będą walkami mistrzowskimi, o pas. Wszystko to, na jednym wydarzeniu, które będzie miało swoje miejsce już w kwietniu, w Rzeszowie.

Jeśli chodzi o trzeci pojedynek o pas, będzie nim pas o miano mistrzyni Europy. W walce o niego zmierzy się Polska zawodniczka, z wielkim potencjałem, czyli Laura Grzyb. Jej przeciwniczką będzie Włoszka, Maria Cecchi, która ma również, bardzo mocny rekord, zbliżony do Polki. Dzięki temu, walka zapowiada nam wielkie emocje!

Warto przypomnieć, że jeszcze nigdy, podczas gali organizowanej w Polsce, nie doszło aż do trzech starć mistrzowskich. Dzięki temu, ranga KBN27 jest bardzo wysoka i zapowiada się świetnie, zarówno pod względem samego wydarzenia jak i frekwencji, która powinna dopisać organizatorom.

Czytaj również:  Adam Okniński bardzo mocno na temat Alana Kwiecińskiego!