Adam Okniński bardzo mocno na temat Alana Kwiecińskiego!

Adam Okniński jest byłym zawodnikiem MMA, który powraca aż po 7 latach do klatki, zasilając szeregi gali PRIME. Jego przeciwnikiem będzie Norman Parke, który jest już bardzo dobrze znany Polskiej publiczności. We wczorajszym programie „Ring”, mogliśmy oglądać różne wypowiedzi Adama Oknińskiego. Właśnie w tym programie odniósł się on do Alana Kwiecińskiego. Sprawdźcie sami!

Do czego dokładnie odniósł się Adam Okniński? Chodzi już o dość starą wypowiedź, która padła z ust Alana Kwiecińskiego. Mowa o tym, jak Alan Kwieciński stwierdził, że w grupie Mirosława Oknińskiego trenują sami „konfidenci”. Alan Kwieciński zarzucił także, że jeden z zawodników tego klubu, Kamil Minda, specjalnie kontuzjował kolegę klubowego, czyli Denisa Załęckiego, tuż przed jego walką z Arturem Szpilką na High League 4.

Jak wypowiedział się Adam Okniński na ten temat?

Według Adama, szkoda czasu na Alana Kwiecińskiego. Adam przytoczył także, że Kamil Minda jest czynnym żołnierzem, co oznacza w skrócie, że insynuacje co do takiej osoby są bardzo nie na miejscu. Jak stwierdził Adam, na dzień dzisiejszy Denis i tak nie trenuje z nimi, co bardzo trudno oceniać w jakikolwiek sposób.

Padło również pytanie, czy Adam Okniński zawalczyłby z Alanem Kwiecińskim. Jak stwierdził Adam, jest bardzo chętny na taką walkę, jako że nie lubi się z Alanem, który wielokrotnie obrażał jego otoczenie. Adam Okniński chętnie wymierzyłby karę swojemu ewentualnemu oponentowi.

Całość programu Ring znajdziecie poniżej:

Czytaj również:  Popek komentuje swój udział na gali PRIME MMA 4!