Krzysztof Włodarczyk błyskawicznie nokautuje podczas walki w Nosalowym Dworze!

Krzysztof Włodarczyk (64-4-1, 44 KO) ma za sobą walkę w Nosalowym Dworze. Trzeba przyznać, że to był naprawdę dobry występ, który skończył się szybkim nokautem rywala!

W ostatnim czasie zrobiło się dość głośno o 42-letnim Krzysztofie Włodarczyku, który jest byłym mistrzem świata w boksie. Okazał się bowiem, że Polak został nowym nabytkiem w freakowej organizacji FAME MMA. Popularny Diablo miał wystąpić w main evencie FAME MMA 19 w Krakowie, gdzie jego rywalem byłby Arkadiusz Tańcula. Ostatecznie do tego pojedynku nie doszło, a w jego miejsce wszedł Amadeusz Roślik. To jednak nie oznacza, że Krzysztof Włodarczyk w przyszłości nie spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki. Z pewnością wszystko jeszcze przed nami.

Póki co Krzysztof Włodarczyk ma za sobą serię dziesięciu zwycięstw z rzędu. Jego ostatni pojedynek odbył się w Jastrzębie Zdroju, gdzie zmierzył się z weteranem MMA – Fabio Maldonado. Była to dość długa walka,  która zakończyła się wygraną Polaka po tym, jak zastopował Brazylijczyka.

Dość szybko Włodarczyk wziął udział w kolejnym pojedynku. Tym razem zmierzył się z reprezentantem Kolumbii – Edwinem Mosquerem. Kolumbijczyk okazał się dobrym rywale i od początku szukał okazji, aby czymś zaskoczyć. Włodarczyk nie zamierzał jednak długo czekać i ostatecznie trafił krótkim prawym swojego rywala. Ten padł na deski i został wyliczony do 10. Walka potrwała zaledwie minutę i dwadzieścia cztery sekundy.

Czytaj również:  Paweł Bomba na temat swojej aktualnej sytuacji prawnej!