Paweł Bomba na temat swojej aktualnej sytuacji prawnej!

Paweł Bomba Scarface to zawodnik freakowy, który od długiego czasu boryka się z problemami prawnymi. Jak twierdzi sam zainteresowany, na niego osoba trwa duża nagonka, która nie pozwala mu się skutecznie bronić. Warto przypomnieć, że Paweł Bomba nie pojawił się na wydarzeniu sportowym Clout MMA, na którym był zapowiadany. Według właścicieli, jest to dużym zaskoczeniem. Sam Paweł Bomba twierdzi jednak, że na Clout MMA miał zapewnić jedynie „performance”.

Dziś Paweł Bomba przebywa od pewnego czasu w Dubaju. Jak sam twierdzi, miejsce nie jest przypadkowe, ponieważ to właśnie w tym kraju, Paweł Bomba chciał podjąć leczenie, do którego doszło jakiś czas temu. Sam zawodnik freak fightowy dziś przyznaje, że wylot do Dubaju był zaplanowany od miesiąca czy dwóch.

Jak twierdzi Paweł Bomba, po wykonanym „Roaście”, pierw udał się na Słowacje, gdzie miał przeprowadzone konsultacje z lekarzem. Dodatkowo, jak twierdzi sam Paweł Bomba, nie był informowany o jakimkolwiek posiedzeniu, w jego sprawie. Informacja o takim posiedzeniu trafiła do niego w czwartek, gdzie samo posiedzenie odbyło się w piątek.

Paweł Bomba twierdzi, że jego sytuacja jest dziwna i że on sam, czuje się zbezczeszczony pod względem możliwości swojej obrony. Jak sam zauważa, nie miał możliwości ustalenia adwokata, na takie posiedzenie, w jego sprawie.

Freakfighter dodaje, że nie miał on w dniu wyjazdu, zakazu opuszczania kraju. Nie miał także dozoru policyjnego, tak więc miał on pełne prawo do podjęcia leczenia w szpitalu, poza terytorium własnego kraju.

Czytaj również:  Denis Załęcki chce nadal walczyć z najlepszymi!