Karolina Kowalkiewicz otrzymała wyzwanie w UFC!

Karolina Kowalkiewicz aktualnie nie ma żadnej zapowiedzianej walki w ramach federacji UFC. Jednak może się to zmienić, ponieważ jedna z młodych zawodniczek UFC, postanowiła zaproponować walkę weterance. Czy Karolina Kowalkiewicz podejmie się takiej walki? Sprawdźcie sami!

Całe zajście miało miejsce po gali UFC on ESPN 51. Na konferencji kończącej galę, Iasmin Lucindo postanowiła wystosować apel do Polki, w którym to chce wyzwać ją na walkę. Warto dodać, że podczas UFC on ESPN 51, Iasmin Lucindo wygrała swoją walkę z Polyaną Vianą. Po tym fakcie, skierowała się do Polski.

Lucindo przyznała, że chodzi jej o Polkę, lecz przyznała, że nie wie, jak wymówić jej nazwisko. Stwierdziła jednak, że chcę ją, jako następną przeciwniczkę. Miało by to być zestawienie, w ramach nowej generacji, kontra weteranka UFC. Dodatkowo, Lucindo przyznała, że jest fanką Karoliny Kowalkiewicz, co może ją przybliżyć do walki.

Co ciekawe, Lucindo zaproponowała nawet konkretną datę pojedynku. Ich walka miałaby odbyć się 4 listopada w San Paulo. Na dzień dzisiejszy nie wiemy jednak, co na to Polka.

Czytaj również:  Karolina Kowalkiewicz zawalczy w maju dla UFC!