Jak typować Fame MMA walki?

Coraz więcej osób interesuje się obstawianiem sportów walki. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się przy tym FAME MMA, czyli jednej z najpopularniejszych organizacji freak fightów. Jeśli i ty chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z typowaniem zakładów FAME MMA, powinieneś wiedzieć, jak się do tego odpowiednio przygotować. W dzisiejszym artykule przybliżymy ci zasady typowania walk FAME MMA abyś poza dobrą zabawą, mógł dodatkowo zgarnąć wysokie wygrane z zakładów bukmacherskich.

FAME MMA walki cieszące się coraz większą popularnością

Wraz ze wzrostem zainteresowania widzów galami FAME MMA wzrosła również liczba graczy, decydujących się na typowanie zakładów w tej dyscyplinie. Na rosnące zainteresowanie wpłynął z pewnością fakt, że w walkach biorą udział osoby znane ze świata showbiznesu.

Jeśli chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z typowaniem zakładów na FAME MMA powinieneś wiedzieć, że powinieneś pamiętać o tym, by obstawiać zakłady wyłącznie u legalnych polskich bukmacherów, którzy otrzymali stosowną licencję Ministra Finansów. Typowanie zakładów u bukmacherów działających w podziemiach nie tylko nie przyniesie ci upragnionych zysków, ale dodatkowo może skutkować nałożeniem wysokiej kary administracyjnej.

Jak typować walki FAME MMA?

Chcąc rozpocząć typowanie walk celebrytów powinieneś kierować się kilkoma podstawowymi zasadami, które pozwolą ci zminimalizować ryzyko przegranej. Poniżej znajdziesz szereg najważniejszych wskazówek, którymi powinieneś się kierować zawsze, podczas typowania walk FAME MMA.

 • Podczas typowania walk celebrytów nie możesz żadnego typu traktować jako pewniaka. Nawet typy opracowane przez ekspertów u legalnych polskich bukmacherów mogą się mylić, dlatego powinieneś obstawiać raczej niskie stawki.
 • Zanim postawisz zakład, przeanalizuj informacje dostępne w sieci, w tym w szczególności konta w mediach społecznościowych zawodników. Dzięki temu będziesz w stanie zauważyć, jak przygotowują się do walki i czy udział w gali biorą na poważnie.
 • Jeszcze raz, nie sugeruj się kursami przygotowanymi przez bukmacherów. Nawet najlepsi eksperci mogą się pomylić.
 • Zakłady na walki FAME MMA traktuj raczej jako ciekawą formę rozrywki i dodatek do typowania zakładów bukmacherskich. Nie opieraj całej swojej przygody z zakładami na walkach celebrytów, ponieważ szybko może się okazać, że takie wyjście będzie mało dochodowe.
 • Jeśli dany zawodnik już wcześniej brał udział w galach FAME MMA, dowiedz się, jak radził sobie wcześniej.
 • Korzystaj z bonusów i promocji przygotowanych przez legalnych polskich bukmacherów. Te bywają naprawdę atrakcyjne i pozwolą ci zagrać niemal całkowicie za darmo.
Czytaj również:  Wszystko na temat zawodnika Fury Tyson

Typy zakładów na walki FAME MMA

Jeśli planujesz typować zakłady na walki FAME MMA, powinieneś zapoznać się z możliwymi do rozegrania zakładami. Rynków nie ma zbyt wiele, jednak ich ilość jest wystarczająca, by każdy gracz mógł znaleźć propozycję dla siebie.

 • Zwycięzca walki – zadaniem gracza jest wytypowanie, który zawodnik wygra spotkanie, to najpopularniejszy rynek w FAME MMA. Typy w tym rynku pojawiają się w ofercie legalnych polskich bukmacherów już w trakcie konferencji ogłaszającej galę.
 • Under/over 1,5 rundy – zakład w którym gracz ma za zadanie wskazać, czy walka zakończy się przed lub po upływie 1,5 rundy.
 • Under/over 2,5 – podobnie jak w poprzednim zakładzie, zadaniem gracza jest wytypowanie, czy walka zakończy się przed czy po zakończeniu 2,5 rundy.
 • Zawodnik X wygra przez KO/TKO/DQ – zadaniem gracza jest wytypowanie , czy wybrany zawodnik wygra spotkanie poprzez nokaut, nokaut techniczny czy dyskwalifikację.
 • Zawodnik X wygra przez decyzję sędziów – zadaniem gracza jest określenie, czy spotkanie zakończy się wraz z upływem regulaminowego czasu, a o wyniku zadecydują sędziowie. Co ważne, gracz ma za zadanie wskazać również zawodnika, który wygra na punkty.
 • Wygrana na punkty TAK/NIE – zadaniem gracza jest ponownie określenie, czy walka zakończy się w regulaminowym czasie, po decyzji sędziów, jednak bez konieczności wskazywania zawodnika, który wygrał.
 • Zawodnik X wygra w 1/2/3 rundzie – zadaniem gracza jest wytypowanie, w której rundzie wybrany zawodnik zakończy spotkanie poprzez KO, TKO lub DQ.

Jak najlepiej typować FAME MMA walki?

Przystępując do typowania walk w ramach FAME MMA powinieneś wiedzieć, jak ważne jest zapoznanie się z danymi statystycznymi. W przypadku walk celebrytów nie możemy mówić o pewniakach i doświadczeniu, dlatego jeszcze większą uwagę powinniśmy zwrócić na informacje dostępne w sieci.

Czytaj również:  Za nami ceremonia ważenia gali FAME 16!

Choć w przypadku niektórych zawodników szanse na wygraną są wyrównane, to w większości przypadków odpowiednie zapoznanie się z informacjami na temat zawodników pozwolą zwiększyć szanse na postawienie właściwego typu.

Co więcej, typując freak fighty staraj się w miarę możliwości bazować na bonusach bukmacherskich. Szczególnie warte rozważenia są bonusy na start, które pozwolą ci grać niemal całkowicie za darmo, bez konieczności angażowania własnych środków. Jeśli jednak nie masz możliwości założyć nowego konta u bukmachera, wówczas sprawdź dostępne promocje stałe, które również bywają niezwykle atrakcyjne.