Filipek zawalczy na międzynarodowej gali Kingpyn Boxing!

Stało się! Dojdzie do międzynarodowej walki freak fightowej, z udziałem Polaka! Filipek pochwalił się na swoich mediach społecznościowych walką, którą dostał ze słynnym Youtuberem z Brazylii. Zawalczą oni już w kwietniu, podczas gali Kingpyn Boxing, która zrzesza największych twórców, z całego świata. Wszystko za sprawą poruszenia polskich kibiców, którzy zbombardowali organizację tysiącami komentarzy, pod potencjalnym zestawieniem obu gwiazdorów.

Kingpyn Boxing to gala turniejowa, która pozwoli zmierzyć się najlepszym osobom ze świata show biznesu i Internetu, w jednym miejscu. Karta jest bardzo skrupulatnie wybierana, dlatego Filipek może powiedzieć o nie małym szczęściu, ponieważ trafił on tam w ostatnim momencie i dosłownie rzutem na taśmę.

Wszystko za sprawą Polaków, którzy licznie zebrali się na profilach społecznościowych Kingpyn Boxing, aby promować Polaka i pokazać, że są zainteresowani mocno takim zestawieniem. Skutkiem tego, Kingpyn Boxing musiał uznać duże zainteresowanie i je zmonetyzować, dając Filipkowi możliwość walki.

Jego przeciwnik, Whindersson Nunes to brazylijski komik, który może pochwalić się aż 60 milionową społecznością, która ogląda jego filmy. Jest to zdecydowanie barwna i charyzmatyczna postać, która nie jest bardzo rozpoznawalna w Polsce, natomiast już na całym świecie, jest to jak najbardziej, uznana gwiazda.

Bardzo trudno spodziewać się przebiegu walki, jednak biorąc pod uwagę formułę turniejową, Filipek zapewne zrobi wszystko, aby pokazać się jak najlepiej i pokonać swojego przeciwnika. 22 kwietnia będziemy mogli oglądać owe wydarzenie na stadionie Wembley. Natomiast, jeśli Filipek wygra swoje starcie, wtedy czekają go kolejne angaże, na kolejnych scenach gali Kingpyn Boxing.

Czytaj również:  Martin Lewandowski o rosjanach na gali KSW!