Denis Załęcki zawalczy z Natanem Marconiem na Clout MMA 3!

Świetna informacja! Denis Załęcki został zakontraktowany na walkę z Natanem Marconiem jeszcze w tym roku, na najbliższej gali Clout MMA 3! Jest to z pewnością pojedynek, na który czeka widownia i który pomoże federacji z dość wąską i niezbyt mocną kartą. Ten pojedynek rozgrzeje publiczność w całej Polsce. Sprawdźcie sami!

O tym, jak dużo Natan Marcoń wypowiedział słów w stronę min. Denisa Załęckiego, nikomu nie trzeba tłumaczyć. Freak Fighter nie szczędził słów swoim rywalom i jednym z pierwszych celów Natania Marciona, był właśnie Denis Załęcki. Sam Denis postanowił przybrać bierną postawę wobec Natana, jednak aktualnie nie trzeba czekać na słowa. Natan Marcoń będzie miał okazję pokazać klasę w oktagonie, jeszcze w tym roku! Obaj zawodnicy zmierzą się bowiem na Clout MMA 3!

Oczywiście Denis Załęcki wcześniej zawalczy z Wielkim Bu, na tej samej gali. Bardzo możliwe więc, że naturalnym celem i planem Denisa Załęckiego stanie się jak najszybsza walka z Wielkim Bu, aby „wyjaśnić” w klatce Natana Marconia. Pojedynek Wielkiego Bu z Denisem Załęckim nie niesie bowiem za sobą tak wielkiego ładunku emocjonalnego, jaki ma za sobą pojedynek Marcoń vs. Załęcki.

Pozostaje oczekiwać Clout MMA 3! Jednak już wiemy, że jeśli do walki dojdzie, będzie zdecydowanie warto czekać na te emocje, które zobaczymy w oktagonie!

Czytaj również:  Denis Załęcki zawalczy z Pawłem Tyburskim na gali High League 6!