Denis Załęcki zawalczy z Pawłem Tyburskim na gali High League 6!

Wyzwanie, które rzucił Denis Załęcki do schodzącego po pojedynku Pawła Tyburskiego, jeszcze podczas gali High League 5, zostało przyjęte. Zawodnicy zawalczą już podczas gali High League 6. Zestawienie wydaje się ciekawe, ponieważ zobaczymy obu panów w walce bokserskiej. Jak wiadomo, obaj ważą sporo, przez co może to być bardzo ciekawy pojedynek, który zakończy się mocnym nokautem, jednego z zawodników.

Jak przyznaje w ostatnim wywiadzie dla Szalonego Reportera Paweł Tyburski, jest on gotowy na Denisa Załęckiego w takiej formule. Warto dodać, że zawodnicy High League będą walczyć w małych rękawicach, przez co o nokaut będzie zdecydowanie łatwiej. Dokładając do tego sporą wagę jednego i drugiego zawodnika a także fakt, jak dużym uderzeniem dysponuje każdy z nich, możemy zobaczyć bardzo interesujące zestawienie.

Sam Paweł Tyburski przyznaje, że warunki postawione przez Denisa Załęckiego są lekko na jego niekorzyść. Paweł Tyburski preferuje pełne MMA, natomiast Denis Załęcki wywodzi się z kickboxingu, przez co można powiedzieć, że ta walka jest zrobiona trochę na korzyść zawodnika z Torunia. Niemniej jednak, Paweł Tyburski wyraża gotowość do walki i jest przekonany o swojej wygranej, biorąc pod uwagę to, z jakimi zawodnikami sparuje na co dzień.

Walka odbędzie się w formule 3 rundy, po 3 minuty.

Czytaj również:  Michał Oleksiejczuk poznał nowego rywala!