Daniel Omielańczuk na temat walki z Kamilem Mindą!

Temat walki pomiędzy Kamilem Mindą a Danielem Omielańczukiem jest elementem, który cały czas jest na tapecie. Skutkiem tego, co jakiś czas możemy słyszeć publiczne wypowiedzi z jednej i z drugiej strony. W ostatnim czasie to trener Mirosław Okniński był osobą, która wypowiadała się na ten temat. Skutkiem tego, Daniel Omielańczuk postanowił wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji, w kwestii walki obu zawodników. Sprawdźcie sami!

Daniel Omielańczuk twierdzi, że jak najbardziej jest chętny na walkę z Kamilem Mindą. Jedyny problem jaki jest w tym zestawieniu to formuła walki, która dzieli obu zawodników. Mirek Okniński wraz ze swoim zawodnikiem chciałby zawalczyć z Danielem Omielańczukiem w MMA. Niestety, Daniel Omielańczuk nie wyraża na to zgody, ponieważ w jego opinii, Mirosław Okniński nie jest osobą, która powinna decydować o wyborze formatu walki.

Daniel Omielańczuk dodał także, że zupełnie nie obawia się Kamila Mindy jako zawodnika w MMA. Przytoczył, że w swojej karierze wychodził do o wiele groźniejszych i bardziej nośnych nazwisk w świecie MMA i to mu trzeba oddać. Daniel Omielańczuk toczył bowiem batalie w UFC, z bardzo uznanymi nazwiskami na arenie światowej.

Na ten moment widać, że brak jest porozumienia między oboma sztabami. Dlatego też, na ewentualny pojedynek obu weteranów sceny MMA w Polsce, przyjdzie nam jeszcze troszkę poczekać.

Czytaj również:  Daniel Omielańczuk nie zawalczy już dla KSW!