Daniel Omielańczuk nie zawalczy już dla KSW!

Daniel Omielańczuk

Daniel Omielańczuk nie jest już oficjalnie zawodnikiem federacji KSW! O rozstaniu poinformowała sama federacja, która drugi raz w ostatnim czasie sięgnęła do swoich social mediów po to, aby ogłosić rozstanie się, z jednym ze swoich zawodników. Skutkiem tego, wiele osób zastanawia się, gdzie w najbliższym czasie zobaczymy Daniela Omielańczuka w klatce!

Warto zwrócić uwagę, że KSW bardzo rzadko sięga po swoje social media po to, aby poinformować o rozstaniu zawodnikiem. Kiedy tak jest, domyślać się można, że to federacja nie chce podejmować współpracy z danym zawodnikiem i chce pożegnać go w odpowiedni sposób.

Tak było i tym razem, kiedy to informacja o odejściu Daniela Omielańczuka spłynęła do nas z dnia na dzień, bez żadnej odpowiedzi. Warto wziąć pod uwagę fakt, że Daniel Omielańczuk zaczepiał o świat freak fighterów, ponieważ ma on cały czas nierozstrzygnięty konflikt z Denisem Załęckim. Czy to zwiastuje walkę obu panów? Bardzo ciężko powiedzieć, choć nowopowstała federacja Clout MMA z pewnością ma zaplecze i możliwości finansowe ku temu, aby pozyskać tak wielkiego zawodnika, który w przeszłości występował nie tylko na galach KSW, lecz także ACA i UFC!

Poniżej oficjalne potwierdzenie rozstania zawodnika z federacją:

Czytaj również:  Mateusz Gamrot o swojej porażce z Dariushem