Czy Krzysztof rutkowski mma zawalczy kiedyś w MMA?

Krzysztof Rutkowski MMA to bez wątpienia znana postać w polskim show biznesie. Choć oficjalnie mężczyzna określa się mianem detektywa, to wielokrotnie dało się słyszeć teorie, jakoby nie był w posiadaniu licencji detektywistycznej. Nie zmienia to jednak faktu, że w przypadku każdej medialnej sprawy, związanej z poszukiwaniami zaginionych osób, niemal natychmiast w tle pojawia się właśnie on. Były milicjant obecnie tworzy zespół Superstacji, prowadząc program o tematyce kryminalnej, a w tym roku wziął również udział w polsatowskim programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Niestety jego przygoda z programem zakończyła się już na drugim odcinku.

Ostatnio dało się słyszeć informacje, że nie kto inny, ale właśnie sam Krzysztof Rutkowski otrzymał propozycję wzięcia udziału w 3 gali MMA VIP. Czy weźmie udział w tym wydarzeniu?

Bomba Rutkowskiego

Podczas konferencji MMA VIP doszło do nietypowego incydentu. Nagle, w trakcie trwania wydarzenia, do studia wparował detektyw Krzysztof Rutkowski, wraz ze swoją ekipą. Wyjące syreny, luksusowe samochodu i uzbrojeni mężczyźni tylko dodali smaczku całemu wydarzeniu. Jednak gdy tylko Rutkowski podszedł do Marcina Najmana, okazało się, że wcześniej wspomnianą „bombą” były ogłoszenia dotyczące nadchodzącej gali.

Nie możemy zaprzeczyć, że wyraźnie tak było, ponieważ do oktagonu powraca El Testosteron.

Chwilę później podczas wywiadu dla serwisu mma.pl Krzysztof Rutkowski zdradził, że otrzymał propozycję stanięcia do walki.

Krzysztof Rutkowski – MMA nie jest dla niego

Niestety, ku rozczarowaniu wielu wielbicieli ciekawych i nietypowych pojedynków w ramach freak fightów, Krzysztof Rutkowski jasno i wyraźnie wskazał, że nie planuje walczyć. Jak sam zaznaczył:

„Nie jest to dla mnie interesująca zabawa. Takie propozycje oczywiście były, ale nie będę robił z siebie idioty. To nie jest… moja potrzeba. Są ludzie, którzy mają takie potrzeby. Są zawodowcy jak Marcin i pozostawiam to id do walki i oceny”.

Czytaj również:  Denis Załęcki – kim jest zawodnik MMA?

Nie możemy się nie zgodzić z jego stwierdzeniami. Rzeczywiście na przestrzeni ostatnich lat walki celebrytów wyrosły do takiego poziomu, że powoli zaczynają wypierać te, organizowane przez zawodowców, którzy jakby nie patrzeć mają znacznie więcej do zaoferowania, jeśli chodzi o widowisko. Tymczasem publiczność dała się porwać amatorskim starciom, w których tak naprawdę największe znaczenie ma wszystko to, co odbywa się jeszcze przed rozpoczęciem gali. Konferencje, na których zawodnicy przerzucają się często udawanymi obelgami, tylko po to, by przyciągnąć przed telewizory jak największą liczbę widzów, którzy zdecydują się na wykupienie dostępu do pay-per-view.

Gdzieś w tym wszystkim pomijani są zawodowcy, którzy proponują starcia na naprawdę wysokim poziomie, zarówno technicznym, jak i kulturalnym. Z pewnością stonowani profesjonaliści są mniej medialni i przebijają się do szerszej publiczności wyłącznie wtedy, gdy ich osiągnięcia przewyższają wszelkie dotychczasowe poziomy.

Z kim mógłby zawalczyć Krzysztof Rutkowski MMA?

Gdy tylko Krzysztof Rutkowski podał informację o tym, że otrzymuje propozycje wzięcia udziału w galach MMA, emocje wiernych fanów tych organizacji sięgnęły zenitu. W końcu kto nie chciałby obejrzeć walki detektywa, z równym sobie przeciwnikiem. Natychmiast kibice zaczęli snuć teorie, z kim mógłby zawalczyć Krzysztof Rutkowski, gdyby w końcu dał się przekonać na wzięcie udziału w takim wydarzeniu. Od razu typy padłu na Mr. Hide, z którym kiedyś Rutkowski miał się zmierzyć na ringu.

Dlaczego Krzysztof Rutkowski MMA nie chce walczyć?

Na ten temat również powstało wiele teorii. Zdaniem niektórych, decydujący jest tutaj wiek mężczyzny. W tym roku mężczyzna skończył 62 lata, co sprawia, że z automatu nie może poszczycić się na tyle dobrą formą, by brać udział w tego typu wydarzeniach. Szczególnie, zwarzywszy na to, że wcześniej nie rozwijał się w sztukach walk. Aby zyskać choć cień szansy na zwycięstwo, musiałby stanąć do walki z zawodnikiem, przynajmniej w niewielkim stopniu podobnym do siebie. Również w okolicach 60, bez wcześniejszych styczności ze sztukami walk.

Czytaj również:  Kiedy kolejna walka Popka we Freak Fight?

Inną kwestią poruszaną przez internautów są pieniądze. Bo jak wiadomo, jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Nie można powiedzieć, żeby Krzysztof Rutkowski stronił od mediów. Nieprawdą jest również stwierdzenie, że 62 letni detektyw planuje spokojny wypoczynek na zbliżającej się emeryturze. Czy, że miałby się bać publicznego ośmieszenia. W końcu, jakby nie patrzeć, to właśnie w tym roku wziął udział w 13 edycji tańca z gwiazdami, z którego to dopadł jeszcze zanim jego kariera taneczna na dobre się rozwinęła. Zdaniem niektórych, sprawę w całości przesądziłaby odpowiednio wysoka propozycja finansowa. Gdyby tylko któraś z federacji organizujących walki freakowe zaproponowała odpowiednio wysoką stawkę, wówczas detektyw Rutkowski niemal bez chwili zastanowienia zdecydował się na podpisanie kontraktu.

Jedno jest pewne, wszystkie te teorie stanowią wyłącznie domysły internautów, a o oficjalnym powodzie niechęci do tego typu przedsięwzięć wie wyłącznie sam Krzysztof Rutkowski.