CLOUT MMA z oficjalną datą wydarzenia!

Stało się! Nowa federacja freak fightowa w naszym kraju, ogłosiła dziś datę swojego pierwszego wydarzenia. Fani nie będą musieli czekać na nią długo, ponieważ gala CLOUT MMA 1 odbędzie się już 5 sierpnia. Zapowiada się nam więc ciekawe wydarzenie, ponieważ będzie to pierwsza gala nowopowstałej federacji Lexy Chaplin i Sławomira Peszko.

Na dzień dzisiejszy nie wiemy, kto zawalczy podczas pierwszego wydarzenia CLOUT MMA. Możemy spodziewać się jednak, że duża część karty będzie składać się z zawodników, którzy czynni brali udział podczas gal High League. Z tego co wiadomo, z CLOUT MMA rozmawia już chociażby Paweł Bomba, który w ostatnim wywiadzie potwierdził tą informację.

Po mediach społecznościowych widać także, że zainteresowanie federacją CLOUT MMA zaznacza Marcin Najman, który również występował w High League. Możliwe także, że Jacek Murański, który również przygotowywał się na nowe wydarzenie High League, również pójdzie w ślady Marcina Najmana i podpisze swój udział, w zupełnie nowej federacji.

Na sali MMA trenuje także Szalony Reporter, co może tylko oznaczać, że i on będzie częścią nowego projektu Lexy Chaplin i Sławomira Peszko.

Czytaj również:  Maciej Miszkiń na temat walki Ferrariego i Łaszczyka!