Maciej Miszkiń na temat walki Ferrariego i Łaszczyka!

Walka Amadeusza Ferrariego z Kamilem Łaszczykiem jest już faktem. Nic więc dziwnego, że akurat to zestawienie, komentuje świat sportowy i nie tylko. Głos na temat tego zestawienia zabrał dopiero co sam Mateusz Borek, natomiast w tym newsie skupimy się na opinii eksperta spotów uderzanych, jakim jest bez wątpienia Maciej Miszkiń. Zapraszamy!

Maciej Miszkiń jest stałym bywalcem Kanału Sportowego i programu „W ringu”. Właśnie w nim, postanowił wypowiedzieć się na temat najbardziej oczekiwanego starcia, na gali FAME 17.

Według niego, Kamil Łaszczyk zgodził się na pojedynek z uwagi na zdecydowanie lepszą i łatwiejszą możliwość zarobku na gali freak fight. Podobne pieniądze mógłby uzyskać za granicami naszego kraju, jednak los tak chciał, że Kamil Łaszczyk jest nazwiskiem znanym głównie w Polsce.

Sam Maciej Miszkiń widzi jedno zagrożenie dla Kamila Łaszczyka w tym zestawieniu. Uważa on, że ewentualna przegrana z Amadeuszem Ferrarim może na długo pozostać w głowie zawodnika, ze względu na różnicę klas, która jest między profesjonalnym zawodnikiem a freak fighterem, dla którego ewentualna przegrana nie znaczy zupełnie nic.

Poniżej video:

Czytaj również:  Nowe oświadczenie od Fist Universe!