Artur Bińkowski udzielił długiego wywiadu!

Artur Bińkowski to były bokser, który przez wiele lat, dumnie reprezentował nasz kraj w boksie, za granicą. Dziś Artur Bińkowski jest bardziej owiany legendą. Od dobrych kilku lat nie startuje już w żadnych pojedynkach, nawet widowiskowych. Co więcej, popadał on w wiele konfliktów z prawem zarówno na terenie naszego kraju, jak i za granicą. Dziś Artur Bińkowski jest jednak na wolności i postanowił udzielić pierwszego wywiadu, dla Michała Cichego. Czy jest szansa, aby Artura zobaczyć przykładowo we freak fightach? Sprawdźcie sami!

Ostatni wywiad Artura Bińkowskiego dotyczył jego życia i ostatnich lat, podczas których kontakt z byłym sportowcem stał się niezywkle utrudniony. Jak informuje sam Artur Bińkowski, od blisko ponad roku, przestał on korzystać z telefonu komórkowego na co dzień. Skutkiem tego, kontakt z byłym zawodnikiem jest niezwykle utrudniony. Jego Fan Page jest jednak prowadzony przez osobę, która ma z nim kontakt, dlatego sam Artur Bińkowski informuje, że można zgłaszać się ze wszelkimi sprawami i pytaniami, właśnie tam.

Na samym końcu wywiadu, Artur Bińkowski został zapytany o możliwość występowania we freak fightach. Niestety, nie otrzymaliśmy jasnej odpowiedzi na ten temat, ponieważ Artur Bińkowski zmienił temat na federację KSW, do której miał żal za to, że został przez bliżej nieokreśloną osobę zaproszony na galę tej federacji, lecz finalnie nie znaleziono dla niego biletu i ten nie mógł pojawić się na wydarzeniu. Co więcej, dla Artura Bińkowskiego raczej nie ma różnicy między KSW a galami freakowymi, co sam zaznaczył na wywiadzie.

Jako że Michał Cichy przeprowadził wywiad z Arturem Bińkowskim, bardzo możliwe jest, że został lub zostanie on polecony do federacji PRIME, z którą Michał Cichy współpracował w przeszłości. Jest to również jedyna droga, jeśli chodzi o możliwy występ Artura Bińkowskiego. Pytanie jednak, czy sam zawodnik byłby w stanie podjąć się jeszcze jakiegokolwiek okresu przygotowawczego.

Czytaj również:  Mateusz Murański wypożyczony na High League!

Pełny wywiad poniżej: