Mateusz Murański wypożyczony na High League!

Współpraca między dwoma największymi organizacjami gal Freak Fight w Polsce kwitnie. Dowodem tego, jest wypożyczenie zawodnika mającego aktualnie kontrakt w FAME, na najbliższą galę High League. Skutkiem tego, Mateusz Murański zawalczy 10 grudnia w Łodzi na High League 5!

Mateusz Murański kolejny rok, jest jedną z najchętniej eksploatowanych osób w świecie freak fight. Zawodnik nie może narzekać oferty, ponieważ co kwartał występuje on na kolejnych galach, które przeplatają się, jeśli chodzi o federacje. Dowodem na to jest fakt, że już z końcem lipca, Mateusz Murański miał aż 4 stoczone walki!

Jeśli chodzi o High League 5, będzie to właściwie piąty pojedynek, na przestrzeni nie 12, a 10 miesięcy w tym roku. Mateusz będzie także drugim freak fighterem, który ma pojedynki na 3 freakowych galach. Dorzucając jego kolejne występy na mniejszych galach, bądź galach mieszanych, jest to jeszcze większa liczba!

High League oficjalnie poinformowało o wypożyczeniu

Jeśli chodzi o wypożyczenie Mateusza, mamy już ten temat w pełni potwierdzony przez samo High League. Do tej pory faktycznie mówiło się o takim wypożyczeniu w kuluarach, jednak brakowało oficjalnego potwierdzenia. Tym razem, mamy jednak takie.

Niestety na dzień dzisiejszy nie wiemy, z kim Mateusz skrzyżuje swoje rękawice.

Czytaj również:  Michał Materla na temat swojej formy fizycznej!