Arkadiusz Wrzosek komentuje wydarzenia z Holandii!

Arkadiusz Wrzosek

Arkadiusz Wrzosek postanowił w końcu odnieść się do sytuacji, do której doszło w połowie grudnia na terenie Holandii. Co powiedział zawodnik Konfrontacji Sztuk Walki?

Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu media obiegła informacja o strzelaninie w Holandii, gdzie Arkadiusz Wrzosek wraz z  Markiem Samociukim przygotowywali się do kolejnych pojedynków. Po jednym z treningów opuścili klub Hemmers Gym i udali się do zaparkowanego samochodu. Wówczas doszło do niebezpiecznej sytuacji. Mężczyzna czekający na zewnątrz podszedł do auta i oddał kilka strzałów, po czym uciekł. Całe szczęście nikomu nic się nie stało, ale przestępca do tej pory nie  został zatrzymany.

Arkadiusz Wrzosek został od razu zapytany o to wydarzenie, ale wówczas tylko przekazał, że wszystko z nim w porządku i nie zamierza wdawać się w szczegóły. Jednak teraz, gdy emocje już opadły, postanowił zabrać głos przy okazji ostatniego wywiadu. Zapewnia, że nie był celem zamachu i zaszła nieszczęśliwa pomyłka lub niekontrolowany incydent.  Ciężko mu znaleźć jakiś pomysł, dla którego to on miałby paść ofiarą zamachu. Dodał również, że to ostre przeżycie i że sprawą zajmują się organy ścigania. On sam czuje się pewnie i bezpiecznie.

Czytaj również:  Arkadiusz Wrzosek nie chce walki z Michałem Kitą!