Arkadiusz Wrzosek nie chce walki z Michałem Kitą!

Arkadiusz Wrzosek

Michał Kita w ostatnim czasie stał się bardzo aktywny w mediach społecznościowych, czego nie robił przez lata. Można więc śmiało odnieść wrażenie, że sam Michał Kita korzysta z pomocy wizerunkowych, które mają go nakierować na kolejne walki i na kolejnych rywali. Na ten moment jednak efekty są dość mizerne, ponieważ zaczepiony ostatnio Arkadiusz Wrzosek, nie widzi walki z Michałem Kitą, który jest dla niego za słaby. Zobaczcie co jeszcze ma do powiedzenia Arkadiusz Wrzosek, na temat Michała Kity!

W ostatnim wywiadzie Arkadiusza Wrzoska dla FanSportu mogliśmy dowiedzieć się, że sam zainteresowany ma bardzo niskie zdanie o swoim potencjalnym przeciwniku. Według niego, walka z Michałem Kitą mogłaby odbyć się teraz, jednak nie podejmie on się takiej walki, ponieważ w jego oczach, Michał Kita jest obecnie za słabym rywalem.

Arkadiusz Wrzosek dodał także, że woli celować w mocniejszych rywali, z którymi szanse będą wyrównane, bądź nawet mniejsze. Wszystko po to, aby nie dać zarobić Michałowi Kicie, który w oczach Arkadiusza Wrzoska, zachowuje się jak zawodnik FAME MMA, docinając w jego stronę, poprzez media społecznościowe.

Patrząc na taką wymianę, walka z Michałem Kitą faktycznie oddala się, natomiast Michał Kita traci kolejny grunt pod walkę, która mogłaby go wybić, na szersze wody.

Czytaj również:  KSW myśli o zatrudnieniu freaka?