Znamy ukrytą walkę na FAME 17!

Informacje które już krążyły po sieci, okazały się prawdą. Ukryta walka, która pojawi się na FAME 17, będzie w wykonaniu Rafonixa i Mixera. Obaj panowie mają sobie coś do udowodnienia, ponieważ każdy z nich, przegrał swoje ostatnie walki. Czy Rafonix skutecznie powróci do Freak Fightów?

Pojedynek Rafonixa z Mixerem został odsłonięty wczoraj, tuż po godzinie 23, kiedy dobiegł końca program CAGE Special. Walka została odsłoniona na krótko przed startem gali, ponieważ zaledwie na 2 tygodnie, przez rozpoczęciem wydarzenia. Dlaczego tak późno doszło do odsłonienia ukrytej walki?

Powód jest dosyć prosty. Wszystko przez postać Rafonixa, który dostał ban wizerunkowy na platformie YouTube. Skutkiem tego, pokazywanie go na niej, może grozić zamknięciem kanału, również podczas promocji gali FAME 17, właśnie poprzez platformę YouTube.

Federacja FAME MMA postanowiła jednak spróbować powrotu popularnego i kontrowersyjnego streamera, poprzez omijanie platformy YouTube, na której walka Rafonixa i Mixera została w pełni pominięta.

Jak będzie wyglądać więc promocja tego pojedynku? Już za 2 dni, ponieważ 26 stycznia, będziemy mogli zobaczyć pierwszy program F2F, który tym razem, pojawi się na platformie Twitch. Jak widać, Fame MMA chce rozwijać się w social mediach, zdobywając zupełnie nowe platformy zasięgowe, takie jak Twitch. Oprócz tego, będzie to w pełni bezpieczne rozwiązanie promocyjne dla federacji, które pozwoli skutecznie promować właśnie ten pojedynek, który został oznaczony mianem ukrytego pojedynku na FAME 17.

Czytaj również:  Adam Soroko kończy wielką awanturę za kulisami!