Adam Soroko kończy wielką awanturę za kulisami!

Konferencja PRIME SHOW MMA 3 okazała się jak zwykle wybuchową. Zarówno na wizji, jak i poza nią, nie brakowało mocnych akcentów. O tych dowiadujemy się jednak dzisiaj, czyli dzień po jej zakończeniu. Wszystko dlatego, że materiały wideo od dziennikarzy zza kulis zaczynają spływać do mediów. Sprawdźcie sami!

Jednym z mocnych akcentów i jednocześnie konfliktów na wczorajszej konferencji okazał się pojedynek Lasika z Kamerzystą. Lasik jest stawiany w formie underdoga, który nie ma dużego zaplecza siłowego, co potwierdza jego słaby wynik. Lasikowi zdecydowanie nie spodobało się to, jak był traktowany i jednocześnie lekceważony przez kamerzystę. Skutkiem tego były przepychanki słowne na wizji i poza nią.

Do Lasika, udzielającego wywiadu dla Fansportu podszedł Kolar, który był wściekły o to, że Lasik obrażał go w sieci. Kuba próbował łagodzić konflikt sugerując swoją decyzję tym, że za kilka dni ma swoją walkę. Jakby tego było mało, do całej sytuacji dołączył Big Jack, który również miał duże pretensje do Lasika. Na samym końcu do całego zespołu dołączył Kamerzysta, z kolejnymi pretensjami. Doszło do ostrej wymiany zdań, po czym zdenerwowany Lasik próbował dwukrotnie oblać drinkiem swojego oponenta.

Jak zakończyła się cała sytuacja?

Całość trwała ponad 20 minut. Na całe szczęście obok znalazł się Soroko, który również udzielał wywiadów. Postanowił on bardzo szybko wkroczyć i załatwić sytuację.

Po tym wszystkim Lasik bardzo szybko zakończył wszelkie utarczki słowne.

Cała sytuacja widoczna jest poniżej:

Czytaj również:  Joe Rogan wypowiedział się na temat Conora McGregora!