Znamy kolejnego przeciwnika Janka Błachowicza!

Przyszły przeciwnik Janka Błachowicza zdradził datę ich wspólnej walki. Wydaje się więc, że nadchodząca walka Janka Błachowicza będzie eliminatorem do starcia o tytuł wagowy!

Informację o walce wypuścił sam Magomed Ankalaev, tak więc przeciwnikiem Janka Błachowicza będzie bardzo mocny gość z UFC. Jak dobrze wiadomo, Magomed Ankalaev jest bardzo utalentowanym fighterem, dlatego też, będzie to wielkie wyzwanie dla zawodnika z Ciechanowa.

Warto wspomnieć, że Magomed Ankalaev przegrał jedynie w debiucie. Natomiast następna seria 9 zwycięstw, z czego aż 5 przed czasem sprawiły, iż w rankingu UFC jest to bardzo mocny gracz. Jeśli chodzi o jego dotychczasowe pojedynki, pokonał takich zawodników jak NIkita Krylov, Volkan Oezdemir, Thiago Santos czy Anthony Smith. Aktualnie Magomed Ankalaev zajmuje 3 miejsce, które jest tuż za Jankiem Błachowiczek, którego na dzień dzisiejszy wyprzedza jedynie Teixeira.

O samej walce mówiło się już od dłuższego czasu, jednak brakowało jakiegokolwiek potwierdzenia tego zestawienia. Na dzień dzisiejszy wiemy, że sam zawodnik zdradził termin swojej walki z Janem Błachowiczem. W jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, iż do walki dojdzie 10 grudnia, na gali UFC 282.

Jak twierdzi sam zawodnik, otrzymał on potwierdzenie od samej organizacji UFC, które potwierdziło mu to zestawienie i jego datę.

Czytaj również:  GROMDA 11 już dziś! HISZPAN i ŻYLETKA gotowi do akcji!