Zbigniew Raubo na temat potencjalnych walk Artura Bińkowskiego!

Sytuacja Artura Bińkowskiego jest dość dynamiczna. Były olimpijczyk, dziś boryka się z różnymi problemami. Jednak świat Internetu nie pozwala mu zapomnieć o sobie. Skutkiem tego, coraz więcej osób prosi o walkę Artura Bińkowskiego. Na dzień dzisiejszy Marcin Najman poinformował wprost, że do takiej walki nie dojdzie. Jak jednak wiemy, federacje bardzo mocno pracują nad tym, aby dostarczać swoim fanom i widzom rozrywki takiej, którą chcą uzyskać. Głos na temat potencjalnej walki Bińkowski-Najman zabrał uznany trener, Zbigniew Raubo!

Zbigniew Raubo wprost komentuje takie zestawienie, jako niemożliwe do zrealizowania. Według niego, Artur Bińkowski był swojego czasu uznanym sportowcem, jednak w jego życiu potoczyło się inaczej, niż powinno. Skutkiem tego, Zbigniew Raubo nie widzi dziś Artura Bińkowskiego zarówno w ringu, jak i w klatce.

Jak dodaje uznany trener boksu, Artur Bińkowski jest dziś w takim stanie, który mógłby doprowadzić do ciężkiej kontuzji, bądź nawet zawału serca. Dlatego też, Zbigniew Raubo apeluje, aby opamiętać się i nie doprowadzać do jakiegokolwiek zestawienia, z Arturem Bińkowskim w tle.

Trener Zbigniew Raubo dodał także w swoim stylu, iż jeśli dowie się o walce Artura Bińkowskiego, sam zgłosi zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa, ponieważ stan Artura Bińkowskiego nie pozwala mu na realizację walki zarówno w klatce, jak i w ringu.

Czytaj również:  Trener Raubo mocno na temat Najmana!