Trener Raubo mocno na temat Najmana!

W ostatnim wywiadzie dla portalu TVreklama, Zbigniew Raubo został zapytany o postać Marcina Najmana. Popularny trener od boksu stwierdził wprost, że Marcin Najman nie ma żadnych umiejętności bokserskich. Czy to zwiastuje szybką odpowiedź Marcina Najmana w mediach społecznościowych? Zapewne tak.

Marcin Najman bardzo nie lubi, kiedy mówi się na jego temat krytycznie. Nawet najmniejsze uszczypliwości w stronę freak fightera, nie przechodzą obok niego bez odpowiedzi. Dlatego możemy spodziewać się, że w niedługim czasie Marcin Najman odpowie za pomocą Twittera, w stronę Zbigniewa Raubo.

Jeśli chodzi zaś o temat Marcina Najmana, popularny trener „Raubo”, nie miał wątpliwości co do tego, jak określić umiejętności bokserskie Marcina Najmana. Dodatkowo, trener wprost powiedział, że nigdy nie było sytuacji, aby ten lubił postać Marcina Najmana. Trener co prawda nie ma nic do niego personalnie, jednak nie podoba mu się styl, w jakim Marcin Najman wojuje ze wszystkimi zawodnikami, w swoim zasięgu. Trener Raubo jest także zdziwiony tym, że ktoś się na to nabiera i płaci za to pieniądze.

Pomimo uszczypliwości i rzeczy niemożliwych w ocenie trenera Raubo, takich jak druga runda w wykonaniu Marcin Najmana, trener życzy mu dobrze.

Poniżej cały wywiad:

Czytaj również:  Denis Załęcki i „Gleba” zawalczą dwóch na dwóch!