Wyczekiwany powrót na GROMDA 15!

Na gali organizowanej przez największą polską federację walk na gołe pięści zobaczymy nie tylko nowe twarze, ale również te bardziej znane. Do ringu wraca bowiem jeden z ulubieńców kibiców „Mario”, a jego walkę będzie można obejrzeć już podczas GROMDA 15!

Wydarzenia organizowane przez GROMDA cieszą się sporym uznaniem wśród polskich kibiców, ale co się dziwić, skoro są na bardzo wysokim poziomie. Kolejne wielkie wydarzenie największej polskiej federacji walk na gołe pięści odbędzie się już 1 grudnia 2023 roku. Na GROMDA 15 walką wieczoru będzie starcie o pas niekwestionowanego mistrza organizacji. W tym pojedynku zobaczymy Mateusza „Don Diego” Kubiszyna i Łukasza Parobca. Kubiszyn zaledwie kilka miesięcy po zdobyciu tytułu przystąpi do pierwszej obrony. Łukasz Parobiec ma za sobą przygotowania w górach, ale nie tylko on.

Okazuje się, że kolejną walkę dla GROMDY stoczy bowiem Mariusz „Mario” Kruczek. To bardzo lubiany zawodnik, który daje emocjonujące pojedynki nawet, jeśli nie kończy ich wygraną.

W swojej całej karierze zawodowej stoczył sześć walk dla GROMDY, z czego dwa razy wygrał i cztery razy przegrał. Jego ostatni pojedynek mogliśmy zobaczyć 2 grudnia 2022 roku, gdy zmierzył się z Marcinem Wasilewskim. Przeciwnik w tym starciu okazał się lepszy i po czterech rundach pokonał Mario. Zatem ulubieniec publiczności wraca do walk dla GROMDY po rocznej przerwie. Jak myślicie, czy tym razem pójdzie mu lepiej? Będziecie śledzić jego walkę?

Czytaj również:  Piotr Lizakowski o walce z Marcinem Najmanem!