Piotr Lizakowski o walce z Marcinem Najmanem!

Walka, która rozbudziła wyobraźnię wielu Internautów, jest już oficjalnie potwierdzona. Skutkiem tego, podczas gali Clout MMA 2, zobaczymy dwóch zawodników, którzy będą różnić się wagą około 40 kilogramów! Co więcej, nie tylko duża dysproporcja wieku wchodzi w grę, ponieważ między zawodnikami jest ponad 20 lat różnicy!

Piotr Lizakowski wcale jednak nie czuje się underdogiem tego starcia i jak sam przyznaje, jest on faktycznie najlepszym wyborem dla Marcina Najmana, który będzie miał zapewne plan aby „przeleżeć” zawodnika Akademii Sportów Willanów. Niemniej jednak, Piotr Lizakowski widzi swoje szanse także i w otwartej walce, w której uważa, że jest w stanie znokautować Marcina Najmana.

W wywiadzie udzielonym dla Huberta Mściwojewskiego, Piotr Lizakowski stwierdził, że jego planem na walkę z Marcinem Najmanem jest szarża, w której będzie od razu chciał iść po nokaut. Nie będzie w tej walce więc żadnego czekania, badania się, tylko wejście w Marcina Najmana który zobaczy, że 67 kilogramowy zawodnik jest w stanie go znokautować.

Poniżej wycinek z wywiadu z Piotrem Lizakowskim:

Czytaj również:  Amadeusz Ferrari znów na temat Tomasza Adamka!