Wiemy, kiedy Popek zawalczy na gali GROMDA!

Popek

Andrzej Grabowski był dziś gościem kanału FanSport, w którym omawiał wiele spraw związanych z federacją GROMDA. Jedną ze spraw, która była omawiana przez właściciela federacji, był angaż Popka, który już od jakiegoś czasu, jest związany z federacją. Do tej pory Popek jednak był twarzą federacji GROMDA. Ma to jednak zmienić się, w niedługim czasie!

Jak przyznał sam Andrzej Grabowski, wszystkie kwestie związane z galą GROMDA o których opowiada, są z czasem wcielane w życie. Nie inaczej będzie w wypadku Popka, który był już przymierzany do tego, aby wystąpić na gali GROMDA. Andrzej Grabowski przyznał, że angaż Popka musiał być przeciągany, głównie przez problemy z Piotrkiem Szeligą, który w ostatnim czasie miał wiele afer, a ostatnia z nich może wykluczyć go całkowicie w udziale w federacji GROMDA.

Jeśli zaś chodzi o Popka, ma on ostatecznie wystąpić na gali GROMDA 15, która będzie mieć miejsce prawdopodobnie, jeszcze w tym roku. Jak dodał sam Andrzej Grabowski, Popek ma już po gali GROMDA 14 udać się na obóz treningowy do Zakopanego, co ma mu otworzyć drogę do tego, aby zbudować do gali numer 15, odpowiednią formę. Na ten moment nie wiemy jednak, kto może być potencjalnym przeciwnikiem Popka.

Czytaj również:  Marcin Najman ogłoszony podczas HIGH League Grand Prix!